04.09.2017, 22:27

Nova Plus rozširuje programovú ponuku. Pripravila tri nové relácie

Podporuje nimi jesenné highlighty TV Nova.

Nova Plus rozširuje programovú ponuku. Pripravila tri nové relácie
Zdroj: TV Nova

Internetový portál Nova Plus rozširuje programovú ponuku a na jeseň pripravil dalšie nové relácie vlastnej výroby. Okrem stálic Maminy s rozumem, Hravě zdravě a Nej Česka doplní ponuku o tri nové formáty.

Zdroj: TV Nova

​V relácii Nova Taxi sa Milan Peroutka stane taxikárom slávnych hviezd. Voziť bude účinkujúcich na vystúpenie v zábavnej šou Tvoje tvář má známý hlas. V každej časti si spoločne zaspievajú tri pesničky a prezradia zaujímavosti zo svojho života.

Nové diely budú divákom k dispozícii na Nova Plus vždy v sobotu počas vysielania šou. Ako prvý sa posadí s Peroutkom do taxíka moderátor šou Ondřej Sokol a zhodnotí účinkujúcich.

Zdroj: TV Nova

​V utorky rozšíria ponuku webového portálu nové časti zábavnej relácie Nova STARS, ktorá ukazuje známe hviezdy TV Nova osobnejšie a bez pretvárky. V prvých častiach relácie predstavia svoje adrenalínové dobrodružstvá herci zo seriálu Ulice Vincent Navrátil a Jakub Janatka.

Zdroj: TV Nova

​Relácia Jak se vede, Malé lásky? sleduje osudy účastníkov novej reality šou Malé lásky. Nova Plus ju nasadí vždy po odvysielaní epizódy v stredu večer. Rodiny bude spovedať moderátorka Veronika Mikysková.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.