Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.09.2017, 15:58

V.I.P. vraždy so Soňou Norisovou sa vracajú na obrazovky, nakrúca sa aj pokračovanie

V druhej sérii seriálu si musela herečka poradiť s náročnými scénami plnými adrenalínu.

Detektívny seriál, kde si zahrala hlavnú úlohu Soňa Norisová, bude Prima PLUS vysielať v utorky o 20:15.
Zdroj: Prima PLUS

Český detektívny seriál televízie Prima sa vracia na obrazovky Prima PLUS. Úvodné diely prvej série vysielala televízia na jar, zostávajúce časti odvysiela od 9. septembra, vždy v sobotu o 20.15. Zároveň už pripravuje druhú sériu seriálových príbehov so spisovateľkou Klaudiou Wolfovou (Soňa Norisová) a detektívom Beranom (Patrik Děrgel).

Zdroj: Prima PLUS

​Vraždy v spoločnosti vplyvných a bohatých prominentov vyšetruje mladý a rebelantský detektív Tomáš Beran. Tomu pri hľadaní páchateľov asistuje odvážna a úspešná spisovateľka Klaudia Wolfová, ktorá na polícii hľadá námety na svoje ďalšie kriminálne romány. Príbehy z pera scenáristiek Jitky a Kateřiny Bártů budú na Prima PLUS po dlhšej prestávke pokračovať.

Zdroj: Prima PLUS

​Televízia Prima zároveň pokračuje v natáčaní druhej série seriálu, ktorého úvodné diely mali premiéru minulý rok. Pre slovenskú herečku Soňu Norisovú je pritom nakrúcanie V.I.P. vrážd výzvou, na ktorú sa teší aj pre nefalšovanú dávku adrenalínu. Nakrúcania náročných scén sa však nebojí, pretože ako priznala, pôvodne chcela byť dokonca kaskadérkou. Najskôr si však sama musela po roku pripomenúť svoju postavu spisovateľky Klaudie.

„Keď sa na jar na Slovensku na Prima PLUS vysielali úvodné diely prvej série, tak som prepínala a zrazu pozerám - V.I.P. vraždy. Povedala som si, že toto si musím pozrieť, aby som videla, aká tá Klaudia je a znovu sa do toho dostať,“ hovorí slovenská herečka, ktorá je obľúbená i v Česku.

Pri nakrúcaní druhej série seriálu si musela Soňa Norisová poradiť s herecky náročnými scénami plnými adrenalínu. Napríklad ju takmer zrazí auto a nakrúcať musela aj v bazéne s ľadovou vodou. Aj keď hovorí, že všetky scény by bez problémov zvládla, produkcia ju niektoré scény samú točiť nenechala a na pľaci ju nahradila dablérka.

Zdroj: Prima PLUS
Zdroj: Prima PLUS
Zdroj: Prima PLUS

„Všetko mi produkcia nedovolí, musia si ma strážiť, aby som mohla dotočiť,“ prezradila. Priznala sa však aj k tomu, že ku akčným scénam má sama blízko. „Dokonca som chodila do kaskadérskeho krúžku, ale len na chvíľku, chcela som byť kaskadérkou,“ hovorí s úsmevom na tvári Soňa. Adrenalín pri natáčaní ju však stále baví. „Akčnejšie scény mám rada, vyslovene ma to baví. Napríklad ten studený bazén bol pre mňa výborný, pretože v ten deň sme skoro vstávali a úplne ma to prebralo. Z chladnej vody som do seba dostala energiu,“ dodáva.

Soňa Norisová účinkuje aj v kriminálnom seriáli Policie Modrava, ktorý sa odohráva (aj nakrúca) v exteriéroch Národného parku Šumava. Norisová v seriáli stvárňuje kriminalistku Janu Vinickú. Prvú sériu seriálu vysielala Nova v roku 2015 a aktuálnej druhej sérii vyhradila nedeľňajší prime time. Slovenským divákom je seriál dostupný na stanici Nova International.

Zdroj: TV Nova

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.