Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.09.2017, 15:50

V Markíze končí programová riaditeľka. Vo funkcii bola necelý rok

Novým šéfom programu je človek z centrály CME.

V Markíze končí programová riaditeľka. Vo funkcii bola necelý rok
Zdroj: TV Markíza

Martina Lišková odchádza z pozície po necelom roku, do Markízy sa vrátila po dlhšej odmlke minulý rok v decembri, kedy na pozícii striedala Silviu Majeskú. Tá odišla na materskú dovolenku.

Liškovú v týchto dňoch na pozícii strieda Igor Draguzet, ktorý koordinuje programové plánovanie v rámci CME.

"Martina pripravila so svojim tímom excelentnú jesennú sezónu, ktorá odštartovala s vynikajúcimi formátmi prinášajúcimi výborné výsledky sledovanosti. Sme nadšení skvelou prácou, ktorú pre Markízu urobila v takom krátkom čase," povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Podľa Markízy sa Lišková bude venovať svojej  firme zameranej na filmovú a televíznu distribúciu.

Televízia Markíza prichystala takto nečakanú zmenu. Prichádza s ňou tesne po odštartovaní hlavnej vysielacej sezóny, do ktorej Markíza značne investovala. Na obrazovky vrátila po niekoľkých rokoch zábavnú šou Let´s dance, dobrodružnú šou Pevnosť Boyard, reláciu o chudnutí Extrémne premeny, ako aj seriál Komisár Rex. Podľa Markízy bude Lišková s televíziou spolupracovať externe.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.