Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.09.2017, 19:00

Toto je budúcnosť. Sajfa odhalil, ako funguje jeho biznis na sociálnych sieťach

Sajfra v HNtelevízii vysvetlil, prečo sa okrem klasického moderovania pustil aj do aktivít na internete.

„Stále som predovšetkým moderátor, to je to, čo ma reálne živí,“ ubezpečil na úvod rozhovoru v HNtelevízii moderátor, youtuber a vloger Matej Cifra známejší ako Sajfa.

Vysvetlil, prečo sa okrem klasického moderovania pustil aj do aktivít na internete. „Myslím si, že internet je absolútna budúcnosť,“ tvrdí.

Jeho cieľovkou sú „kúpyschopní ľudia“ vo veku 25 rokov a viac. Sajfa priznal, že svoje aktivity na Instagrame a Youtube dokáže aj speňažiť.

„Youtubové peniaze, ktoré ti vypláca Youtube, sú pri mojich videniach aj vzhľadom na to, že pôsobíme na päťmiliónovom Slovensku, stovky eur,“ vyhlásil s tým, že ak si však firma uňho zaplatí jeden instagramový post, bude ju to stáť viac, ako on zarobí na Youtube za mesiac. Viac z rozhovoru so Sajfom si pozrite vo videu.

O youtuberoch, vlogeroch, influenceroch a celebrity marketingu sa bude hovoriť aj na tohtoročnej konferencii s názvom Online summit. Ak vás zaujíma ako čo najefektívnejšie využiť influencera pre svoju značku, príďte sa pozrieť na konferenciu Online summit 2017, ktorá sa koná 26. septembra v Bratislave. Kompletný program Online Summitu nájdete tu. V prípade záujmu sa môžete registrovať tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.