Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.09.2017, 18:00

Markíza pripravuje nový seriál Oteckovia. Známe je už herecké obsadenie

Na obrazovkách odštartuje ešte v tomto roku.

Markíza pripravuje nový seriál Oteckovia. Známe je už herecké obsadenie
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza pripravuje seriálovú novinku s názvom Oteckovia. Vzniká podľa licencie argentínskej Telefe, ktorá ho uvádza pod názvom Señores Papis. Na obrazovky ho uvedie Markíza ešte v tomto roku.

​V novom seriáli zo života štyroch otcov sa každý z mužov popasuje s úlohou otca po svojom. Kritické situácie zvládnu niekedy s lepším, niekedy s horším výsledkom, no pri zápasoch s nástrahami rodičovstva nebude núdza ani o úsmevné situácie.

V hlavných úlohách sa predstavia Vladimír Kobielski, Braňo Deák, Filip Tůma a Marek Fašiang. Kobielski sa na obrazovkách Markízy objavoval dlhé roky v seriáli Búrlivé víno v úlohe arogantného Karola Kramera. Momentálne tancuje v šou Let´s Dance, kde bojuje o priazeň divákov aj druhý z „oteckov“ - Braňo Deák, ktorý je známy z viacerých seriálov Markízy, z Ordinácie v Ružovej záhrade, Búrlivého vína či Chlapi neplačú.

Zdroj: TV Markíza

​V ženských úlohách sa predstavia Zuzana Mauréry a Monika Hilmerová. Mauréry sa vrátila do Markízy po 15 rokoch, keď účinkovala v seriáli Silvánovci. Naposledy ju diváci mohli vidieť na obrazovkách JOJ v seriáli Andyho Krausa Do videnia, stará mama. „Moja postava, aj celá téma seriálu, vyzerá veľmi sympaticky,“ hovorí Mauréry o novom seriáli Oteckovia.

​Konkurenčná televízia JOJ pripravuje pokračovanie svojho seriálu podobného žánru. Na obrazovkách sa objaví začiatkom budúceho roka už druhá séria úspešných Prázdnin. Opäť sa bude odohrávať na chalupe na Kopaniciach, kde strávia letné prázdniny traja otcovia so svojimi deťmi a tentokrát aj s manželkami.

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.