Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.10.2017, 10:45

Tvorcovia Našich nakrúcajú nový seriál. V hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom

Novinka Semafor sa na obrazovkách JOJ objaví budúci rok.

Tvorcovia Našich nakrúcajú nový seriál. V hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ nakrúca nový komediálny seriál s názvom Semafor. Vzniká podľa izraelského formátu Traffic Lifgt, ktorý získal v roku 2010 prestížnu cenu International Emmy Awards v kategórii najlepší zahraničný komediálny seriál a už sa úspešne adaptoval v mnohých krajinách, vrátane USA či Ruska.

Semafor je rodinná komédia o priateľstve medzi troma najlepšími kamarátmi - tridsiatnikmi, a o ich romantických vzťahoch a o živote. Televízia nakrúca 20 častí, na obrazovky sa dostane na budúci rok.

Režisérom seriálu je Peter Begányi, ktorý je podpísaný pod úspešným seriálom Naši a historickej detektívke 1890. V hlavných úlohách novinky sa predstavia Tomáš Maštalír, Stanislav Majer a Martin Nahálka.

Zdroj: TV JOJ

​Maštalír sa naposledy objavil na obrazovkách JOJ v kriminálnom seriáli Za sklom a nebude chýbať ani v druhej sérii, ktorú televízia pripravuje. Majer a Nahálka sú divákom známi ako rázny strážmajster a svojský žandár z historického seriálu 1890.

V ďalších úlohách sa predstavia Alena Pajtinková (Čert nikdy nespí, Dr. Ema) a Dominika Žiaranová (Doktori, Dr. Ema). V epizódnej úlohe sa objaví aj Zuzana Marošová, ktorá sa po šiestich rokoch strávených s hľadaným Karolom Mellom v Belize vrátila na Slovensko.

Dej seriálu sa točí okolo života troch hlavných hrdinov. Dlhoroční priatelia spolu zažívajú množstvo vtipných situácií, každý z nich však po tridsiatke žije trochu iný život. Odlišný ako svetlá na semafore. Jeden je ženatý a má dieťa, druhý je zadaný a tretí slobodný. Navzájom si radia pri životných problémoch, lenže nie vždy to dopadne práve najlepšie.

Zdroj: keshetinternational.com

​​V izraelskom origináli Ramzor (Traffic Light) vedie ženatý Itzko obchod so svojim otcom, má sedemročné dieťa a jeho manželka sa venuje svojej kariére novinárky. Zadaný Amir má vzťah s Tali a najmä s jej psom. Slobodný Heffer je večný bakalár, ktorý si nedokáže udržať stabilnú prácu a neustále sa dostáva do problémov. Rovnako ako všetci dobrí priatelia sa navzájom zdôverujú. Lenže pri radách na riešenie problémov vychádza každý z nich z vlastných skúseností a zažitých situácií, čo spôsobuje rôzne bizarné situácie.

Zdroj: keshetinternational.com

Televízia JOJ pripravuje do vysielania okrem už spomínaného pokračovania kriminálky Za sklom aj pokračovanie Prázdnin, novinkami budú romantický seriál Hotel a dramatický seriál Vlci.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.