Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
29.10.2017, 15:56

Let's Dance sa blíži do finále, JOJ odštartuje V siedmom nebi

Markíza bude emotívnej šou konkurovať kinohitmi.

Let's Dance sa blíži do finále, JOJ odštartuje V siedmom nebi
Zdroj: TV JOJ

Tanečná šou Let's Dance sa blíži do finále. V nedeľu 29. októbra sa rozhodne, ktoré tri páry postúpia do finále. O týždeň, 5. novembra, čaká divákov na Markíze finále, kde sa rozhodne o kráľovnej a kráľovi tanečného parketu.

​​Televízia JOJ hneď po skončení tanečnej šou odštartuje v nedeľné večery nové časti emotívnej šou V siedmom nebi. Štáb s moderátorom Vilom Rozborilom nakrúca príbehy do novej série už od apríla, v súčasnosti finišuje s prípravami na vysielanie novej série. Na obrazovku ich uvedie vždy v nedeľu, od 19. novembra v hlavnom vysielacom čase.

Moderátor Vilo Rozboril v najnovších upútavkách vyzýva divákov, aby mu posielali príbehy tých, čo potrebujú pomoc alebo nový impulz do života.

Televízia JOJ tak skončí s filmovými nedeľami, ktorými konkurovala tanečnej šou. Markíza bude, naopak, od 19. novembra v nedeľnom prime time vysielať kinohity. Voči premiére V siedmom nebi nasadí úspešnú tohtoročnú komédiu Cuky Luky Film režiséra Karla Janáka a producenta Dana Dangla.

Z domácej produkcie ešte do konca roka Markíza odvysiela napríklad Manžela na hodinu, ale aj najúspešnejší slovenský film tohto roka – evitovku Všetko alebo nič.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.