Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.10.2017, 17:57

Novembrové televízne novinky: Vráti sa Za sklom, Kredenc aj Chart Show

Televízie už pripravujú novinky do ďalšieho roka. Pozrite si prehľad nových seriálov a šou.

Novembrové televízne novinky: Vráti sa Za sklom, Kredenc aj Chart Show
Zdroj: TV JOJ

V predposledný mesiac tohto roka sa na obrazovky Markízy a JOJ vrátia viaceré relácie. Už v pondelok 6. novembra prinesie Markíza nové časti skeč šou Kredenc, ktoré bude vysielať tradične po Hornej Dolnej.

V stredu 8. novembra sa vráti Ján Koleník a Tomáš Maštalír s ďalšou sériou prípadov v pokračovaní kriminálky Za sklom. Rovnako ako v prvej sérii, ktorú JOJ vysielala pred rokom, tvorí príbeh osem častí. Dvaja hlavní protagonisti však tentokrát budú stáť na opačných stranách zákona. Vo vysielaní dostanú priestor o 21:20 po Našich a pred Super Karaoke.

V stredu 8. novembra skončí na obrazovkách Pevnosť Boyard, z ktorej mala Markíza pripravených 10 častí. V päťčlenných súťažných tímoch sa predstavilo 50 známych hercov, moderátorov či športovcov. Od stredy 15. novembra nahradí Pevnosť Boyard vo vysielaní Chart Show s Adelou Vinczeoou.

​Markíza ukončí v nedeľu 12. novembra tanečnú šou Let's Dance a nedele do kona roka budú patriť filmovým hitom. Televízia JOJ hneď po skončení tanečnej šou odštartuje v nedeľné večery nové časti emotívnej šou V siedmom nebi. Na obrazovku ich uvedie v nedele od 19. novembra v hlavnom vysielacom čase.

Markíza voči premiére V siedmom nebi nasadí úspešnú tohtoročnú komédiu Cuky Luky Film, do konca roka odvysiela aj Manžela na hodinu alebo najúspešnejší slovenský film tohto roka – evitovku Všetko alebo nič.

Všetky tri slovenské televízie - Markíza, JOJ aj Jednotka, už pripravujú novinky do ďalšieho roka. Pozrite si prehľad nových formátov, ktoré sú zatiaľ známe.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.