Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.10.2017, 13:06

Za sklom je späť. Druhá séria štartuje 8. novembra

Pokračovanie tvorí osem príbehov rovnako ako v prvej sérii.

Za sklom je späť. Druhá séria štartuje 8. novembra
Zdroj: TV JOJ

V druhej sérii kriminálky Za sklom pokračujú príbehy dvoch elitných policajtov Nora Višvádera (Ján Koleník) a Tibora „Maxa“ Maxovského (Tomáš Maštalír). Najlepších priateľov z tímu národnej protizločineckej jednotky však rozdelilo vyšetrovanie náročného prípadu a postavili sa proti sebe. Jeden z nich sa pridal na stranu zločinu.

Zdroj: TV JOJ

Pokračovanie príbehu nadviaže na koniec predchádzajúcej série. Maxo odhaľuje pozadie organizovaného zločinu, ktorý má tentoraz podobu medzinárodného obchodu so zbraňami. Na pomoc dostane novú, na všetko odhodlanú parťáčku Hanu. Po úvodných nezhodách si k sebe nájdu cestu a budú si navzájom oporou, až po zásadný zlom, ktorý všetko zmení.

TV JOJ odštartuje osem nových príbehov kriminálky v stredu 8. novembra o 21:20.

​Bývalý Maxov kolega Noro je novou Slančíkovou pravou rukou a pre políciu často aj hlavným podozrivým. V podsvetí zúri boj o moc medzi Norom a Slančíkovým obľúbencom Rikym. Vždy, keď sa zdá, že polícia má cieľ takmer na dosah, vyšetrovanie sa skomplikuje. Maxo preto požiada o pomoc Interpol, vďaka čomu sa na scéne objaví aj bývalý šéf Zory Ballovej.

Zdroj: TV JOJ

​Príbeh seriálu sa zakladá na pravdivých faktoch, všetko ostatné je ale ilúzia, ktorou tvorcovia seriálu sprostredkovávajú divákom napínavý zážitok. JOJ uviedla seriál na obrazovky v stredu 28. septembra minulý rok. Priemerne si ho pozrelo 232-tisíc divákov, zaznamenal 7,2 percentnú sledovanosť a podiel 20,5 percenta v komerčnej cieľovej skupine 12-54. Premiéra kriminálky sa stala v čase vysielania lídrom trhu v prime time. Dosiahla 8,4 percentnú sledovanosť a 24,5 percentný podiel na trhu. 

Za sklom II

Scenár: Valéria Schulczová, Roman Olekšák
Réžia: Peter Bebjak, Róbert Šveda, Michal Blaško
Produkcia: DNA Production
Hrajú: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Zuzana Kanócz, Jiří Bartoška, Kamila Magálová, Milan Kňažko, Noël Czuczor, Rebeka Poláková, Alexander Bárta, Juraj Rašla, Maroš Kramár, Zuzana Mauréry

Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.