Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.10.2021, 17:35

Omladená relácia Sedem. V premiérovej jesennej časti sa predstavia dvaja stand-up komici

Premiérovú jesennú časť glosátorskej relácie odvysiela televízia Joj dnes o 22.30 hod.

Omladená relácia Sedem. V premiérovej jesennej časti sa predstavia dvaja stand-up komici
Zdroj: TV JOJ

V premiérovej jesennej časti relácie Sedem sa predstavia noví glosátori. Po minulotýždňovom špeciálnom vydaní, ktoré bolo venované spomienke na Milana Lasicu, pokračuje dnes večer v štandardnom prevedení.

S Elenou Vacvalovou budú diskutovať Oľga Feldeková, Milan Kňažko a dvaja stand-up komici a scenáristi Tomáš Hudák a Samo Trnka, ktorý je v zostave nováčikom. 

Tomáš Hudák glosoval v Sedmičke už minulú sezónu. Tvorcovia sa rozhodli, že sa bude v paneli objavovať pravidelne a stane sa stálym členom formácie glosátorov. Hudák prišiel do relácie s dosť zmenenou vizážou. Ako vysvetlil, natáča nový film Jonáša Karáska Invalid, a tak si musel ponechať štúrovský look.

Zdroj: TV Joj / Milan Kňažko a Tomáš Hudák v relácii Sedem

​Okrem neho sa k partii glosátorov pridal aj ďalší stand up komik Samo Trnka, ktorý bude v relácii hosťovať. Ako skonštatovala Elena Vacvalová, napriek farbe vlasov prišiel formáciu omladiť. „Byť mladší ako my, to nie je žiaden problém,“ zhodnotil s úsmevom Milan Kňažko. Premiérová časť sa nakrúcala aj s divákmi v publiku, čo ocenili aj glosátori.

Zdroj: TV JOJ / Oľga Feldeková a Samo Trnka v relácii Sedem

​Premiérovú jesennú časť relácie Sedem odvysiela televízia Joj dnes o 22.30 hod.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.