Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.11.2017, 13:12

JOJ pripravuje seriál podľa knihy Kristíny Farkašovej. Zahrá si v ňom hlavnú úlohu

Komediálny seriál Som mama bude mapovať strasti a slasti partnerského života a nástrahy tehotenstva.

JOJ pripravuje seriál podľa knihy Kristíny Farkašovej. Zahrá si v ňom hlavnú úlohu
Zdroj: TV JOJ

Úspech kníh Kristíny Farkašovej ukázal, že humorne a s nadhľadom ukázaná téma materstva je večne živá a má svoje široké publikum. Seriál televízie JOJ má ambíciu pretaviť jedinečného ducha a atmosféru jej kníh do vizuálnej podoby - v komediálnom seriáli o strastiach a slastiach partnerského života a nástrahách tehotenstva. Čo všetko sa ním končí a čo začína?

Život naruby

Keď sa nezávislá a rozbehaná Tina dozvie, že je tehotná, jej život sa obráti naruby. Aby toho nebolo málo, deti budú dve a ich otca Roba stretla iba nedávno a rozumejú si len v posteli. Začína sa šialená jazda naprieč siedmimi mesiacmi Tininho rizikového tehotenstva. Vďaka svojej kamarátke Agáte, ktorá čaká už svoje druhé dieťa, sa Tina zoznamuje s pestrou skupinou rodičov v očakávaní. Stretávajú sa spolu v materskom centre a ich rozdielne prístupy a povahy sú zdrojom mnohých konfliktov a komických situácií. Samozrejme, nesmú chýbať ani rodičia hlavných hrdinov a v partnerských vzťahoch to Tine poriadne zamieša aj kamarát a kolega Adam, ktorý vždy chcel byť niečím viac...

Kristína Farkašová

Svet očami ženy

Každá epizóda seriálu má svoju hlavnú tému, ktorú čiastkovo riešia všetky postavy, každá zo svojej jedinečnej perspektívy. Tina a Robo si musia zvyknúť na spoločné bývanie, zoznámiť rodičov, zvládnuť finančné náklady, nápor materských fór a rôznych trendov, prípravu na pôrod, ale aj otázku, akú veľkú úlohu má hrať otec vo výchove detí a či sa žena musí vzdať svojej kariéry. Dej dopĺňajú Tinine bujné predstavy, ktoré divákom umožňujú vidieť realitu očami ženy s bohatou fantáziou. Všetko spája monológ Tiny (voiceover), ktorá s nezameniteľným humorom a nadhľadom glosuje preberané témy.

Som mama

Komediálny seriál na motívy knihy Kristíny Farkašovej „Som mama“ s rovnomenným názvom uvedie televízia JOJ na obrazovky budúci rok. V dvadsiatich 40-minútových epizódach sa v hlavných úlohách predstavia Kristína Farkašová, Jiří Havelka, Boris Farkaš, Henrieta Mickovičová, Michaela Čobejová a Ady Hajdu. 

Zdroj: Instagram/kristina.farkasova

​Scenár seriálu napísali Emília Martáková, Michaela Materáková, Lukáš Obermajer, Simona Rezníčeková a Milla Dromowich. Režisérom je Jan Novák, ktorý od roku 1995 pracuje pre Českú televíziu, TV Prima a TV Nova. Po jeho režisérskou taktovkou vznikol seriál Přístav či Svadby v Benátkach, z filmovej produkcie je najznámejší Kameňák 4. Produkciu zastrešuje herečka Michaela Čobejová.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.