13.11.2017, 22:34

HBO spúšťa priamy online predaj HBO GO

Obsah bude teraz ponúkať zákazníkom na Slovensku aj na báze mesačného predplatného.

HBO spúšťa priamy online predaj HBO GO

Okrem už dostupných filmových kanálov a služieb HBO v strednej Európe bude obsah HBO GO teraz ponúkaný zákazníkom na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku napriamo.

Táto exkluzívna online platforma obsahuje všetky pôvodné seriály, filmy a dokumenty HBO, lokálnu produkciu HBO Europe, veľký výber filmov a seriálov od ďalších poskytovateľov plateného obsahu a tiež populárne filmy a programy pre deti.

HBO GO priamo na báze mesačného predplatného

Od 13. novembra je pre zákazníkov spomenutých štyroch krajín (Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko) dostupná prostredníctvom internetu SVoD služba HBO GO priamo na báze mesačného predplatného. Ďalšie krajiny regiónu budú nasledovať nový obchodný model a priamy predaj bude spustený v nadchádzajúcich týždňoch.

​HBO GO umožňuje predplatiteľom prístup ku všetkým sériám populárnych pôvodných seriálov HBO ako Hra o tróny, Westworld alebo Silicon Valley. Nechýbajú klasické seriálové hity ako Sex v meste, Sopránovci a The Wire - Špina Baltimoru. Zákazníci budú mať tiež možnosť pozrieť si lokálne tituly HBO Europe, a to vrátane kompletných sérií seriálov ako Horiaci ker, Pustina, Mamon a novú sériu Až po uši. V ponuke je aj veľký výber oceňovaných dokumentárnych filmov.

Katalóg filmov a seriálov

HBO GO v televíznej premiére uvedie množstvo nových úspešných filmov ako Kráska a zviera, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, Ghost in the Shell, ktoré sú súčasťou rozsiahleho katalógu filmov, ďalej viac ako 450 epizód obsahu pre deti a špičkové seriály ďalších štúdií a spoločností ako Príbeh služobníčky, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do ponuky navyše každý týždeň pribúdajú nové tituly. Tie sú vo veľkej miere uvádzané súbežne s premiérou v USA.

"Prístup k HBO GO prostredníctvom obchodných partnerov je v strednej Európe veľmi úspešný. Naším cieľom je rozšíriť seriálovým fanúšikom možnosti ako sledovať prémiový obsah HBO. Spustenie predaja HBO GO napriamo zákazníkom v strednej Európe je pre nás prirodzeným krokom po úspešnom štarte streamingových služieb HBO v Španielsku, Švédsku, Dánsku, Nórsku a Fínsku," povedal Hervé Payan, CEO HBO Europe.

Predplatné až pre päť zariadení

Nová verzia HBO GO je dostupná na počítačoch, smartphonoch, tabletoch, Samsung Smart TV, PlayStation 3 a 4, Apple TV a cez zariadenie Chromecast. Každý priamy predplatiteľ HBO GO si môže pridať až päť zariadení a používať dva súčasné streamy naraz. Všetci noví predplatitelia budú môcť HBO GO používať prvý mesiac zadarmo. Platba predplatného prebieha prostredníctvom platobnej karty poskytnutej počas registrácie.

V krajinách strednej Európy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkom aj naďalej ponúkané aj prostredníctvom operátorov, a to ako súčasť televíznych alebo internetových balíčkov.

O HBO Europe

HBO Europe ponúka predplatiteľom programy pomocou služieb v sedemnástich krajinách. V strednej Európe je HBO dostupné predplatiteľom na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Čiernej Hore, Macedónsku a Bosne a Hercegovine.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.