Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.10.2021, 17:01

Víkendové politické diskusie: O zdražovaní energií a potravín budú diskutovať aj Kollár s Blanárom

Prinášame prehľad tém a hostí vo víkendových politických diskusiách v RTVS, na Markíze a TA3.

Víkendové politické diskusie: O zdražovaní energií a potravín budú diskutovať aj Kollár s Blanárom
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Víkendové politické diskusie sa budú venovať pandemickej situácii na Slovensku, nastaveniu opatrení a záujmu o očkovanie, prudkému rastu cien energií a potravín, a tiež pretrvávajúcemu súboju v koalícii v tieni bezpečnostných zložiek.

Hosťami Sobotných dialógov v Rádiu Slovensko budú minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Diskutovať budú o obnove dôvery v právny štát aj o pandemickej situácii na Slovensku. Reláciu moderuje Marta Jančkárová.

V relácii O 5 minút 12  na Jednotke privíta Marek Makara poslancov Juraja Krúpu (OKS), Ondreja Dostála (SaS), Richarda Takáča (Smer-SD) a Matúša Šutaja Eštoka (Hllas-SD). Dotknú sa aj pretrvávajúceho politického a spoločenského napätia na Slovensku, a tiež zmeny spôsobu výberu policajného prezidenta a riaditeľa Úradu inšpekčnej služby.

Do štúdia relácie Na telo televízie Markíza prijali pozvanie predseda parlamentu a strany Sme rodina Boris Kollár a podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD). S moderátorom Michalom Kovačičom budú diskutovať aj na tému prudkého zdražovania energií a potravín, ktoré ohrozuje okrem rozpočtov domácností aj pracovné miesta v priemyselných podnikoch.

Televízia TA3 v relácii V politike privíta Janu Bittó Cigánikovú (SaS), predsedníčku parlamentného zdravotníckeho výboru, exministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽaNO), Richarda Rašiho (Hlas-SD) a Vladimíra Baláža (Smer-SD).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.