Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.12.2017, 11:39

MDS po Michalovi Teplicovi povedie Michaela Slaninová

Takto bude vyzerať nové zloženie manažmentu mediálnej agentúry po novom.

MDS po Michalovi Teplicovi  povedie Michaela Slaninová
Zdroj: archív

Už minulý týždeň sme vás informovali o tom, že mediálnu agentúru Media and Digital Services (MDS) bude po novom viesť Michaela Slaninová. Bývalý šéf Michal Teplica sa stal novým generálnym riaditeľom mediálneho domu News and Media Holding (NMH).

Michaela Slaninová viedla v MDS tím Client Service, stála pri zrode agentúry a spoločne s ostatnými členmi vedenia bola súčasťou nastavenia tímov, produktu a zákazníckeho servisu. Jej predchádzajajúce skúsenosti sú predovšetkým z oblasti riadenia projektov, produktu, kampaní a tímov na strane agentúr Ogilvy & Mather/WPP Group, Starmedia/Starcom/Publicis Media, ako aj na strane zadávateľa v spoločnosti T-Mobile (neskôr Telekom). Za najdôležitejšie medzníky svojej doterajšej praxe považuje predovšetkým vznik a budovanie MDS, ďalej viac ako 6-ročné pôsobenie v Telekome, kde bola súčasťou rebrandingu značky, a jej podiel na set-upe agentúry Starmedia.

Focus na rozvoj servisu, agentúrneho tímu, produktu a riadenia procesov zostáva i v jej novej pozícii CEO.

Rola a kompetencie ostatných členov top managementu agentúry, ktorí stáli pri jej vzniku, budú posilnené.

Obchodne bude agentúru viesť Peter Valentovič, na pozícii obchodného riaditeľa, pričom jeho zameranie sa okrem obchodu s médiami rozširuje aj o oblasť nastavenia obchodných vzťahov s klientami.

Braňo Jankovič bude aj naďalej, na pozícii Digital Director, viesť najrýchlejšie sa rozrastajúci tím agentúry. V digital tíme príde zároveň k niektorým zmenám a posilní sa rola kľúčových ľudí v oblasti rozvoja produktu.

Tomáš Huňa bude na pozícii Research & Analysis Director ďalej rozvíjať kompetenciu MDS v tejto oblasti, ako aj intenzívnejšie prispievať do rozvoja digitálnych a dátových produktov.

Finančnou riaditeľkou  naďalej ostáva Ingrid Kupkovičová, ktorá je v tíme MDS taktiež od jej vzniku.

V riešení je pozícia Client Service Director a nastavenie klientského tímu. Ďalšie informácie poskytne agentúra čoskoro.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.