Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.12.2017, 09:34

Kaliňák bude hosťom v O 5 minút 12. Diskutovať bude o snahe opozície vysloviť mu nedôveru

Pozrite si prehľad tém a hostí víkendových politických relácií.

Kaliňák bude hosťom v O 5 minút 12. Diskutovať bude o snahe opozície vysloviť mu nedôveru
Zdroj: TASR

Robert Kaliňák bude počas víkendu hosťom v diskusnej relácii verejnoprávnej televízie, Peter Kažimír zasa zavíta do TA3 a Slovenského rozhlasu. Prinášame prehľad tém a hostí víkendových politických relácií.

Sobotné dialógy (sobota 9. decembra o 12.10 h v Rádiu Slovensko)

Hosťami Branislava Dobšinského v relácii Sobotné dialógy budú minister financií Peter Kažimír (Smer-SD) a podpredseda parlamentného Výboru pre financie a rozpočet Eugen Jurzyca (SaS).
Témami relácie budú: štátny rozpočet a súvisiace zmeny zákonov, udržateľnosť verejných financií, boj proti daňovým únikom a hlbšia integrácia krajín s eurom.

V politike (nedeľa 10. decembra o 11.00 h. na TA3)

Hosťami moderátora Norberta Dolinského budú primátor Košíc Richard Raši (SMER-SD), minister financií Peter Kažimír (SMER-SD) a Eugen Jurzyca (SaS), podpredseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet.
Hostia budú diskutovať o sneme strany Smer-SD, programových prioritách a nastaveniach štátnej a regionálnej politiky. Ďalšími témami budú návrh rozpočtu v roku 2018, konsolidácia verejných financií, verejný dlh, platy v štátnej a verejnej správe, novela zákona o dani z príjmov.

O 5 minút 12 (nedeľa 10. decembra o 11.55 h na Jednotke)

Témami politickej relácie bude ďalšia snaha opozície vysloviť nedôveru ministrovi vnútra SR Robertovi Kaliňákovi, ďalej platy ústavných činiteľov a rozhodnutie Ústavného súdu SR v súvislosti s menovaním ústavných sudcov.

Hosťami Martina Strižinca budú podpredseda vlády a minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) a podpredseda poslaneckého klubu SaS Jozef Rajtár.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.