Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.10.2021, 16:30 Aktualizované dňa 15.10.2021 o 18:30

Víkendové politické diskusie: O rozpočte a reformách budú diskutovať aj Kolíková s Pellegrinim

Prinášame prehľad tém a hostí vo víkendových politických reláciách V RTVS, na Markíze a TA3.

Víkendové politické diskusie: O rozpočte a reformách budú diskutovať aj Kolíková s Pellegrinim
Zdroj: archív

Hlavnou témou víkendových politických diskusií bude návrh štátneho rozpočtu v súvislosti so životnou úrovňou občanov. Politici budú tiež diskutovať o reformných plánoch vlády na optimalizáciu siete nemocníc či novej súdnej mapy, a tiež o pandemickom vývoji na Slovensku a záujme o očkovanie v kontexte silnej tretej vlny. 

Hosťami Sobotných dialógov v Rádiu Slovensko budú v sobotu 16. októbra od 12:10 minister financií Igor Matovič (OĽaNO) a podpredseda strany Smer-SD Ladislav Kamenický. Témou diskusie bude návrh štátneho rozpočtu na budúci rok – jeho priority, možnosti a riziká. Reláciu moderuje Marta Jančkárová.

Aktualizácia: Hosťami relácie V politike na TA3 budú minister financií Igor Matovič (OĽaNO), predseda parlamentného výboru pre financie a rozpočet Marián Viskupič (SaS) a podpredseda výboru Ladislav Kamenický (Smer-SD).

Pozvanie do nedeľnej relácie O 5 minút 12 prijali poslanci Miloš Svrček (Sme rodina), Jana Bittó Cigániková (SaS), Richard Raši (Hlas-SD) a Martin Beluský (Kotlebovci – ĽS NS). moderátor Marek Makara bude s politikmi diskutovať o prioritách štátneho rozpočtu, reformných plánoch vlády a tiež o pandemickom vývoji na Slovensku a záujme o očkovanie.

Hosťami relácie Na telo televízie Markíza budú ministerka spravodlivosti za stranu SaS Mária Kolíková a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Moderátor Michal Kovačič s nimi bude diskutovať o jesenných reformách a názorových nezhodách koalície pri kľúčových témach zdravotníctva a súdnictva, a tiež o životnej úrovni občanov v súvislosti s budúcoročným rozpočtom.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.