Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.11.2021, 10:00

Televízia Joj nakrúca nový komediálny seriál. Zlákala do neho hviezdu z Markízy

Dej seriálovej novinky sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici.

Televízia Joj nakrúca nový komediálny seriál. Zlákala do neho hviezdu z Markízy
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ už niekoľko týždňov usilovne pracuje na príprave nového komediálneho seriálu, ktorý sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Jeho názov „Na hranici“ je tak veľmi príznačný a tvorcovia sľubujú zaujímavý dej aj skvelé herecké obsadenie.

Pripravovaný komediálny seriál Na hranici je slovenskou verziou chorvátskeho licencovaného originálu Na granici. Odohráva sa na slovensko-ukrajinskej hranici, kde vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého, okrem ľudí, zbraní a drog. Diváci sa podľa podľa tvorcov môžu tešiť množstvo pašeráckych dobrodružstiev, ale aj na zakázané lásky či romániky. Rôznorodá zmes charakterov prinesie množstvo zápletiek na pokraji dedinskej komédie a ľahkej romantiky.

Odchod z Oteckov

​V jednej z hlavných úloh sa predstaví Braňo Deák, hviezda Oteckov televízie Markíza. Tá potvrdila, že herec sa so seriálom rozlúči a s ním aj jeho seriálová partnerka Ema, ktorú stvárňuje Jana Kovalčíková. „Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorú stvárňuje Braňo Deák, a Emy, ktorú hrá Jana Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia. Nie je však vylúčené, že sa do deja seriálu v budúcnosti nevrátia,“ znie stanovisko televízie Markíza.

Braňo Deák bol súčasťou Oteckov štyri roky. „Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,“ uviedol herec.

V seriálovej novinke televízie Joj Na hranici sa okrem Deáka predstavia v hlavných úlohách Simona Kollárová, Hana Gregorová, Peter Sklár, Michaela Čobejová, Roman Poláčik, Jozef Vajda, Gabika Dzuríková, Jevgenij Libezňuk a ďalší herci, ktorých postavy pravidelne oživia dej seriálu.

Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.