Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.11.2021, 11:45

SuperStar vstupuje do finálových kôl s prekvapením: Na scénu prichádza nová moderátorka

Spevácka súťaž bude od konca novembra pokračovať v nedeľné večery, živými prenosmi bude sprevádzať Ewa Farna.

SuperStar vstupuje do finálových kôl s prekvapením: Na scénu prichádza nová moderátorka
Zdroj: TV Markíza

Už dvanásť týždňov sú diváci televízie Markíza svedkami hľadania novej slovenskej a českej SuperStar, ktorá preberie štafetu po minuloročnej víťazke Barbore Piešovej.

Zatiaľ čo oproti minulému roku, kedy kvôli pandémii a prísnym opatreniam pozíciu moderátora zastúpila porota, tento rok bude priamymi prenosmi SuperStar sprevádzať populárna speváčka Ewa Farna. 

Speváčka už bola porotkyňou v roku 2013, keď sa stala historicky najmladšou porotkyňou SuperStar. „Štyri finálové živé prenosy budú pre mňa výzvou iného druhu a teším sa na emócie, ktoré určite prinesú,“ hovorí Ewa Farna.

„Som veľmi rád, že Ewa prijala našu ponuku moderovať SuperStar. S touto šou má už skúsenosti, keďže v roku 2013 sedela po boku Paľa Haberu a Ondřeja Soukupa v porote. Okrem toho patrí medzi najvýraznejšie a najobľúbenejšie speváčky súčasnosti a myslím si, že bude skvelou hostiteľkou. Živé prenosy budú aj vďaka nej ešte atraktívnejšie,“ hovorí kreatívny producent a režisér Pepe Majeský.

Prvý finálový večer s novou moderátorkou Ewou Farnou uvedie Markíza naživo v nedeľu 28. novembra. O postup do ďalšieho kola bude bojovať 10 finalistov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.