Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.11.2021, 18:05

V siedmom nebi ustupuje „pečeniu“ a SuperStar

Rozborilova šou sa vracia na obrazovky, nebudú jej však patriť nedeľné večery.

V siedmom nebi ustupuje „pečeniu“ a SuperStar
Zdroj: TV JOJ

Posledný novembrový víkend sa na televízne obrazovky vracia rodinná šou Vila Rozborila V siedmom nebi. Dojímavé príbehy plné silných emócií sú súčasťou predvianočného vysielania televízie Joj už od roku 2014. Tentokrát však šou nebudú patriť tradičné nedeľné večery.

Lukratívne nedeľné večery obsadila od októbra až do konca roka RTVS so svojou novou šou Pečie celé Slovensko. Talentová reality šou zameraná na výnimočné pečenie si získala divákov a pritiahne k obrazovkám Jednotky pravidelne viac ako pol milióna divákov.

Ustúpila jej aj televízia Markíza so SuperStar, keď zostrihy z kastingov presunula na piatkové večery. Spevácku šou však pripravuje spolu s televíziou Nova, preto sa so štyrmi priamymi prenosmi z finálových kôl musí opäť vrátiť na nedeľné večery. Prvý priamy prenos v novom vysielacom dni odvysiela v nedeľu 28. novembra.

Pre tretiu veľkú šou tak už v nedeľné večery nezostal priestor. Keďže sobotné večery na Jojke patria talentovej šou Česko Slovensko má talent, televízia využíva uvoľnené piatkové večery (po presune SuperStar na nedele), kde bude uvádzať V siedmom nebi. Konkurovať jej bude na Jednotke RTVS Milujem Slovensko a na Markíze filmové premiéry.

Prvé predvianočné vydanie V siedmom nebi bude mať premiéru  v piatok 26. novembra. V tomto roku televízia Joj uvedie štyri epizódy, posledná bude mať premiéru 17. decembra, týždeň pred Štedrým večerom. Minulý rok sa V siedmom nebi rozlúčilo s divákmi v nedeľu 20. decembra s rekordnou sledovanosťou. Pri obrazovkách televízie Joj bolo až 701-tisíc divákov. Aj v tomto roku je režisérom šou Peter Núňez. 

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.