Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.11.2021, 15:55 Aktualizované dňa 19.11.2021 o 18:00

Víkendové politické diskusie: Premiér Heger v rozhlase, minister Krajniak a poslanci v televízii

Prinášame prehľad hostí a tém vo víkendových politických diskusiách.

Eduard Heger
Zdroj: TASR/J. Novák

Hlavnými témami víkendových politických diskusií bude reforma daní a odvodov, ktorú predstavil minister financií Igor Matovič, a silnejúca pandémia koronavírusu, ktorej následky sa vláda snaží zmierniť novými opatreniami.

Hosťom Sobotných dialógov na Rádiu Slovensko bude v sobotu 20. novembra od 12.10 hod. predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO). Moderátorka Marta Jančkárová bude s premiérom diskutovať o boji proti pandémii a tiež o reformách.

Hosťami relácie V politike na TA3 budú v nedeľu od 11.00 hod. minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a líder Hlasu-SD Peter Pellegrini. S moderátorom Rastislavom Ilievom budú diskutovať o prínose navrhovaných zmien v reforme daní a odvodov a politickej podpore na ich presadenie. Témou diskusie bude tiež stabilita vládnej koalície a snahy opozície o predčasné voľby.

Hosťami relácie O 5 minút 12 budú exminister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) a podpredseda Smeru-SD Richard Takáč. Témami diskusie budú nové nastavenia pravidiel v Covid automate a ochota ľudí dodržiavať pravidlá. Moderátor Marek Makara bude s politikmi diskutovať aj o dosahu pandémie na situáciu v nemocniciach a poskytovanie zdravotnej starostlivosti a tiež o politickej vôli na presadenie reformy nemocníc.

Reforme daní a odvodov, ktorú predstavil minister financií, aj protestom ľudí žiadajúcich predčasné voľby sa budú venovať hostia Michala Kovačiča v relácii Na telo. Do Markízy prídu diskutovať poslankyňa Európskeho parlamentu za stranu Smer-SD Monika Beňová a poslanci Národnej rady Juraj Krúpa (OĽaNO) a Peter Pčolinský (Sme rodina).

Na telo ponúkne divákom aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, ktorý dá odpoveď na aktuálne názory ľudí na tretiu dávku očkovania proti koronavírusu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.