Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.01.2018, 10:42

Towercom pripravil pre divákov ochutnávku Minimaxu

Celý január bude cez anténu bezplatne.

Towercom pripravil pre divákov ochutnávku Minimaxu
Zdroj: Minimax

Spoločnosť Towercom v novom roku pripravila pre svojich divákov ochutnávku programov vo voľnom vysielaní. V rámci nej sprístupní počas celého januára bezplatné sledovanie detskej televíznej stanice Minimax. Dostupný bude pre všetkých, ktorí sledujú televíziu cez anténu od pondelka, 1. januára do konca mesiaca. Pre jeho príjem nebude potrebné žiadne koncové zariadenie.

V obľúbenej ochutnávke programov pokračujeme aj v roku 2018.  Január odštartuje televíznym programom Minimax, ktorý poteší predovšetkým detských divákov.  Nové televízne zážitky však chceme ľudom sprostredkovať počas celého roka a som presvedčený, že na svoje si prídu všetci naši diváci,“ povedal generálny riaditeľ Towercomu Ivan Peschl.

Minimax odvysiela počas januára množstvo detských seriálov s hrdinami známych kreslených príbehov, ako napríklad Úsvit Croodovcov o vtipnej rodinke z praveku a nové diely seriálu Kocúr v čižmách. Dobrodružstvá zažijú aj sledovaním najrýchlejšieho slimáka na svete. Turbo v seriáli TURBO R.A.KE.TA bude spoločne so svojimi priateľmi súťažiť o titul šampióna.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.