Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.01.2018, 17:39

O 5 minút 12 bude mať nového moderátora. Martin Strižinec skončí

Diskusná relácia RTVS bude mať nového moderátora.

O 5 minút 12 bude mať nového moderátora. Martin Strižinec skončí

Tradičná televízna politická diskusná relácia RTVS O päť minút dvanásť bude mať nového moderátora. V najbližších mesiacoch skončí Martin Strižinec, moderátor to potvrdil Denníku N. Meno jeho nástupcu známe nie je, ani termín nástupu nového moderátora. V článku sa spomína ako možný nástupca Michal Kovačič, redaktor televízie Markíza, ten to však nekomentoval. 

Po nástupe Jaroslava Rezníka do funkcie generálneho riaditeľa RTVS v auguste minulého roka sa vo verejnoprávnej inštitúcii vymenil takmer celý vrcholový manažment. Výmena na jednom z najsledovanejších a najprestížnejších novinárskych postov otvára zmeny aj na obrazovke. Na budúci týždeň by mala mať premiéru v Góloch-Bodoch-Sekundách Marianna Ďurianová, niekdajšia dlhoročná moderátorka Televíznych novín na televízii Markíza. 

Václav Moravec moderuje reláciu podobného formátu na českej verejnoprávnej televízii od roku 2004, Strižinec sa na stoličku na Jednotke RTVS posadil v roku 2013.  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.