Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.01.2018, 10:37

JOJ odštartovala seriál Vlci. Stal sa jednotkou dňa

Markíza so Zakázanou láskou prepadla, predbehla ju aj Jednotka.

JOJ odštartovala seriál Vlci. Stal sa jednotkou dňa
Zdroj: TV JOJ

Markíza po mimoriadne úspešnom novoročnom nástupe s obnovenými Susedmi a novinkou Oteckovia, už v utorok nedokázala konkurovať minisériou Zakázaná láska novému seriálu Vlci, ktorý uviedla televízia JOJ. 

​JOJ uviedla svoj nový 40-dielny seriál Vlci dvomi časťami za sebou. Pri prvej bolo pri obrazovkách 588 tisíc divákov nad 12 rokov, televízia dosiahla sledovanosť 9,1 percenta a podiel 21,5 percenta v mladšej cieľovej skupine 12-54. Druhá časť si pripísala mierne nižšiu sledovanosť 8,7 percenta a rovnaký podiel, pozrelo si ju 563 tisíc divákov. JOJ bude vysielať seriál dvakrát do týždňa, v utorok a stredu o 20:35, tento týždeň ho nasadí aj vo štvrtok.

Jednotka odvysielala v hlavnom vysielacom čase francúzsku komédiu Čo sme komu urobili, ktorú si pozrelo 325 tisíc divákov, televízia si pripísala sledovanosť 6,1 percenta a podiel 14,6 percenta (12-54). Najmenej divákov sledovalo 4-dielnu minisériu Zakázaná láska na Markíze. Dosiahla sledovanosť len 5,1 percenta a podiel 12,3 percenta, uviedol portál mediaboom.sk.

V podvečernom vysielaní odvysielala Markíza druhú časť denného seriálu Oteckovia. Voči prvej časti klesla jej sledovanosť o tretinu, z 12,9 na 8,5 percenta a podiel z 30,5 na 26 percent. Seriál bude Markíza vysielať každý pracovný deň o 17:55.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.