Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.01.2018, 09:00

Teória veľkého tresku skončí 12. sériou

Johnny Galecki, seriálový Leonard, si myslí, že 12. séria je vhodný čas na ukončenie seriálu

Teória veľkého tresku skončí 12. sériou

Americký sitkom Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory) oslávil v auguste minulého roka desiate narodeniny. Začal vysielať 24. augusta 2007 na CBS a od tej doby si získal fanúšikov po celom svete.

Johnny Galecki sa v nedávnej americkej šou vyjadril, že populárneho sitcom pravdepodobne skončí jeho dvanástou sériou. Portál Tvline napísal celé jeho vyjadrenie: „Myslím si, že v tomto momente je každý uspokojení s tým, že 12. séria je vhodný čas na to, aby sme išli domov a navštívili naše rodiny.

Do spomínanej šou bol pozvaný kvôli jeho pozícii producenta v novom komediálnom seriáli, ktorý má názov Living Biblically. CBS ho odvysiela 26. februára 2018.

Komediálny seriál  je o partii teoretických fyzikov, ktorí majú problém obstáť v praktickom živote, sa preslávil aj nekorektným humorom. V súčasnosti prebieha 11. séria, v ktorej okrem iného môžu diváci sledovať prípravy Sheldonovej svadby s vedkyňou Amy.

Seriál produkujú Chuck Lorre (Dva a pol chlapa, Roseanne) a Bill Prady (Ženy z rodu Gilmorovcov, Ženatý so záväzkami). Medzi hlavných predstaviteľov patria Johnny Galecki (Leonard), Jim Parsons (Sheldon), Kaley Cuocová (Penny), Simon Helberg (Howard) a Kunal Nayyar (Rajesh).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.