Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.01.2018, 11:38

Televízia JOJ má nový imidžový spot. Tvrdí, že má najsledovanejšie spravodajstvo

Kampaň bude okrem televízie prebiehať v printe aj na billboardoch.

Televízia JOJ má nový imidžový spot. Tvrdí, že má najsledovanejšie spravodajstvo
Zdroj: JOJ

Hlavné správy v televíziách sú jedny z najdôležitejších relácií, ktoré patria k najsledovanejším. Vysielajú sa aj v komerčne najlukratívnejšom čase - v prime time. Prvenstvo v najsledovanejších hlavných správach roky patrilo televízii Markíza. V súčasnosti to tak zjavne nie je.

Televízia JOJ vysiela v tomto čase nový imidžový spot, v ktorom tvrdí, že má najsledovanejšie spravodajstvo. V spote vystupuje reálny tím ľudí spravodajstva televízie JOJ. Sprievodný hlas hovorí: "Dnes už nie je dôležité byť prvý, ale vedieť, ako sa veci naozaj majú. A prinášať iba overené informácie. Sme najbližšie k vám, a preto máme najsledovanejšie spravodajstvo. A najviac reportérov pracujúcich v teréne." 

"Televízia JOJ vo svojom imidžovom spote komunikuje najdôležitejšie atribúty televízie tak, ako ich podľa prieskumov Brand Study vnímajú aj samotní diváci: najsledovanejšie spravodajstvo, najviac rodinných programov, televízia pre všetkých - pokrytie na celom Slovensku zdarma v DVB-T", vysvetľuje Miroslava Klempová marketingová manažérka skupiny JOJ. 

Zároveň je atribút "najsledovanejšie spravodajstvo" podložený výsledkami z roku 2017. "Mali sme najsledovanejší spravodajský slot na trhu - od 19:00 do 20:35 v rámci univerzálnej skupiny divákov 12+," hovorí Klempová. Spot sa vysiela od Vianoc, v januári bude kampaň rozšírená o printové a outdoorové formáty.

Vizitka kampane:

Agentúra: Gunpowder
Art director: Jonáš Karásek 
Copywriter: Marika Beňadik Majorová
Réžia: Jonáš Karásek 
Produkcia: JOJ production

Sledovanosť hlavného spravodajského slotu televízie JOJ minulý rok:

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.