Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.01.2018, 12:17

Do JOJ Group prichádza skúsený manažér z RTVS

Tím manažmentu JOJ Group rozšíril Andrej Doležal. Nastúpil na pozíciu riaditeľa pre distribúciu a nelineárne služby.

Do JOJ Group prichádza skúsený manažér z RTVS
Zdroj: TV JOJ

Tím manažmentu JOJ Group sa v pondelok 15. januára rozšíril o skúseného manažéra Andreja Doležala, ktorý nastúpil na pozíciu riaditeľa pre distribúciu a nelineárne služby. O personálnej posile informovala Lucia Kulihová, hovorkyňa JOJ Group. 

Andrej Doležal prichádza do skupiny JOJ zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti z televíznej oblasti. V rokoch 2012 – 2017 pôsobil ako technický riaditeľ v RTVS a predtým v rokoch 2008 – 2012 na rovnakej pozícii v televízii Markíza. V oboch televíziách bol zodpovedný za riadenie  a strategický rozvoj viacerých odborov, riadenie tímu ľudí či prácu s rozpočtom.

„Som rád, že som dostal príležitosť zúročiť svoje skúsenosti v oblasti distribúcie televízneho obsahu práve pre skupinu JOJ. Trh s lineárnym, či nelineárnym obsahom prechádza významnými a hlavne dynamickými zmenami. Presadiť sa na ňom, uspieť v konkurencii existujúcich platforiem a priniesť nové i progresívne trendy v oblasti distribúcie obsahu, je pre mňa veľkou profesionálnou výzvou,“ povedal Andrej Doležal, riaditeľ pre distribúciu a nelineárne služby.

Andrej Doležal vyštudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky, odbor automatizácia. V súčasnosti sa venuje aj dobrovoľníckej činnosti v oblasti vzdelávania – vyučuje predmet Obrazová a zvuková technika v maturitnom ročníku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.