Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.01.2018, 17:55

Po komisárovi Rexovi prichádza detektív Bodka

Hovoriaci pes bude vyšetrovať prípady s humorom a iróniou.

Po komisárovi Rexovi prichádza detektív Bodka
Zdroj: TV JOJ

Komediálny rodinný seriál, kde každý prípad vyrieši trochu lenivý, ale každopádne prešibaný pes Bodka, pripravuje televízia JOJ. Vzniká na námet Rolanda Kubinu, riaditeľa spravodajstva a programu JOJ, a scenáristu Mareka Orela. Televízia pripravuje desať 45-minútových epizód.

Border kólia Bodka je mentalista a budhista, pes, ktorého myšlienky začne následkom úrazu vnímať iba jeho rovnako lenivý a komplikovaný pán – neúspešný policajný detektív Šimon Malík. Jeho neobvyklá komunikácia so psom prináša podľa autorov množstvo nových možností nielen pre verbálnu, ale aj situačnú komiku.

Detektív Malík a Bodka opustia rady polície a po vyskúšaní mnohých povolaní si napokon založia vlastnú detektívnu kanceláriu. Zvláštna dvojica sa dostane do mnohých problémových situácií, ktoré Bodka rieši intuitívne, šiestym zmyslom, ale najmä s humorom a iróniou.

"V seriáli pôjde o humor príťažlivý pre všetky vekové kategórie. Muži si tu nájdu zápletku a vtipné psie hlášky, ženy sa rady pozrú na príťažlivého poručíka Šimona a celá rodina bude milovať Bodku," uvádza v anotácii televízia JOJ. Kto stvárni hlavnú postavu detektíva Šimona Malíka, zatiaľ nie je známe, rovnako ani dátum uvedenia seriálu na obrazovky.

Zdroj: ČSFD

​Podobný námet mal americký seriál Tequila a Bonetti z roku 1992. V 13-dielnom seriáli sa policajt Nick Bonetti po nešťastnej udalosti presťahuje z New Yorku do Kalifornie, kde vytvorí tím so psom s menom Tequila. Po úspechu seriálu vzniklo v roku 2000 nových 22 dielov s názvom Nové dobrodružstvá Tequilu a Bonettiho, ktoré sa odohrávali v Ríme.

O ďalších pôvodných seriáloch, ktoré televízie uvedú na obrazovky, sme písali aj v týchto článkoch:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.