Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
24.01.2018, 15:45

PHD s novým Senior Media Managerom

Je ňou Tatiana Kravčenko.

PHD s novým Senior Media Managerom
Zdroj: archív

Tím komunikačnej agentúry PHD Media Slovakia sa rozšíril od januára o Tatianu Kravčenko, ktorá do PHD nastúpila na pozíciu Senior Project Managera. Medzi jej úlohy patrí koordinácia PHD teamu v rámci portfólia VW Slovakia, spolupráca na obsahových projektoch ako aj spoluvytváranie komunikačných stratégií. „Som rada, že som dostala príležitosť v PHD, aby som zúročila moje doterajšie skúsenosti. Teším sa na nové výzvy, ktoré má v agentúre čakajú,“ hovorí Tatiana Kravčenko.

Tatiana Kravčenko prináša do komunikačnej agentúry vyše 14-ročné skúsenosti z oblastí mediálnej komunikácie, marketingu ako aj produkcie. V minulosti sa spolupodieľala na príprave a koordinácii eventov, na vytváraní interných aj externých komunikačných stratégií, či na grafickej a televíznej produkcii. V rokoch 2014 – 2017spolupracovala aj na projektoch ako Radio Head Awards, festival Bažant Pohoda, zastrešovala internú aj externú komunikáciu  cyklistu Petra Sagana či kreatívne aj produkčne sa podieľala na televíznych seriáloch a reláciách v Televízii Markíza a TV Nova.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.