Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.02.2018, 11:44

Markíza štartuje novú šou Najväčší víťaz. Súťažiacim v nej zmení život

V reality šou o chudnutí zabojujú účinkujúci o 50 000 eur.

Markíza štartuje novú šou Najväčší víťaz. Súťažiacim v nej zmení život
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza pripravuje do vysielania novú reality šou Najväčší víťaz, kde budú súťažiaci chudnúť pod dohľadom trénerov. Víťazom sa stane ten súťažiaci, ktorému sa tréningami a zmenenou stravou podarí dosiahnuť najväčší úbytok hmotnosti. Novinka bude mať premiéru na obrazovkách Markízy v utorok 6. marca.

O titul Najväčší víťaz zabojuje 18 súťažiacich rozdelených do dvoch tímov - červeného a modrého. Deväť mužov a deväť žien bude hrať nielen za svoj tím, ale predovšetkým za samých seba. Hlavnou motiváciou je okrem schudnutia aj finančná výhra vo výške 50 000 eur, ktorú získa jeden víťaz.

Zdroj: TV Markíza

V novej reality šou zhadzujú účinkujúci prebytočné kilá pod vedením fitnes trénerov Soni Sedlačkovej a Janyho Landla, dohliadať na nich bude lekár MUDr. Boris Bajer. Spoločne absolvujú štvormesačný kemp a diváci budú sledovať ich dobrodružnú cestu ku krajšiemu telu a k väčšej spokojnosti so samým sebou.

Raz do týždňa absolvujú tímy Výzvu, v rámci ktorej budú hrať o lákavú výhodu do ďalšej hry. Každý týždeň sa tímy vážia. Ten, ktorý súhrnne schudne menej, musí spomedzi seba vylúčiť jedného člena. Šou bude sprevádzať rozhlasová moderátorka Monika Zázrivcová.

Zdroj: TV Markíza, moderátorka Monika Zázrivcová

Markíza sa do ďalšej šou o chudnutí púšťa po úspechu Extrémnych premien, ktoré boli na jeseň jednou z najsledovanejších relácií sezóny. Extrémne premeny Slovensko – Druhá šanca na život uviedla na obrazovky 5. septembra 2017. Novú šou Najväčší víťaz už televízia promuje v upútavke:

Reality šou o chudnutí je adaptovanou verziou formátu The Biggest Loser, ktorý distribuuje spoločnosť Endemol Shine. Debutovala už v roku 2004 na obrazovkách americkej televízie NBC, odkedy sa dočkala 17 sezón. Lokálne verzie vznikli vo viac než 30 krajinách po celom svete v rôznych obmenách. Účinkujúci v nej súťažili sami za seba, v tímoch alebo ako celé rodiny. Šou sa vysielala napríklad v Austrálii, Brazílii, Malajzii, Mexiku, Holandsku, na Filipínach, v Belgicku, Kolumbii, Nórsku, Švédsku či vo Veľkej Británii.

Na Slovensku vysielala šou Slovenská televízia ešte v roku 2006. Uviedla jednu sériu pod názvom Super telo, moderátorkou bola Iveta Malachovská.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.