Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
09.02.2018, 11:12

Markíza uvedie nový seriál Milenky. V hlavných úlohách sa predstavia Pauhofová, Norisová či Latinák

Televízia siahla po úspešnom formáte BBC, ktorý adaptovala na slovenské pomery.

Markíza uvedie nový seriál Milenky. V hlavných úlohách sa predstavia Pauhofová, Norisová či Latinák
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza pripravuje od marca ďalšie novinky v programe. Po silnom odštartovaní nového roka, kedy hneď na začiatku januára priniesla obnovených Susedov, denný seriál Oteckovia či Detektíva Duša, uvedie od začiatku marca ďalšiu novinku.

Romantický seriál predstaví životy štyroch tridsiatničiek - právničky, lekárky, realitnej maklérky a ženy v domácnosti. Priateľky sú plné protikladov a každá z nich si hľadá svoju vlastnú cestu na komplikovanej ceste životom. Seriál sľubuje dramatické zvraty, ale aj vtipné situácie a láskavý humor. Spracováva ženské témy ako nevera, tehotenstvo alebo smrť milovaného človeka, no mužsko-ženské vzťahy by mali byť zaujímavé aj pre mužských divákov.

Zdroj: TV Markíza

​Producentkou seriálu je Adriana Kronerová, v réžii Jakuba Kronera (Lóve, LokalFilmis) sa v hlavných úlohách predstavia Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová a Antónia Lišková. V mužských rolách im budú sekundovať aj Lukáš Latinák, Alexander Bárta, Marián Mitaš či Marek Geišberg.

Zdroj: TV Markíza

​Seriál Milenky je slovenskou adaptáciou britského formátu Mistresses od distribučnej spoločnosti BBC Worldwide, od ktorej Markíza adaptovala napríklad aj tanečnú šou Let´s Dance. Seriál Mistresses uviedla BBC v rokoch 2008 - 2010, odvysielala z neho 16 častí postupne v troch sériách. Neskôr vznikli lokálne verzie seriálu tiež v Rusku a USA. Americká televízia ABC uvádzala seriál od roku 2013 a rozšírila ho až na 52 epizód, ktoré vysielala až do roku 2016 v štyroch sériách.

Seriál odštartuje na Markíze v piatok 2. marca 2018 o 20:30, vo vysielaní mu bude konkurovať novinka JOJ - Prázdniny II. Tej síce patrí stredajší prime time, avšak JOJ ich pri štarte Mileniek zaradí do vysielania aj v piatok. Nahradia Veľký balík, ktorý dostane priestor neskôr po ich skončení.

Ďalšími novinkami Markízy je spevácka šou Superstar, ktorá štartuje v nedeľu 25. februára, s novými epizódami sa vráti aj Horná Dolná, naopak skončí Detektív Dušo. Televízia avizuje aj novú šou Najväčší víťaz.

Televízia JOJ uvedie od nedele 18. februára nové príbehy V siedmom nebi, od stredy 21. februára druhú sériu už spomínaného seriálu Prázdniny a vráti sa aj zábavná šou Všetko čo mám rád.

Zdroj: TV Markíza

O seriáli Milenky:

Sandra (Táňa Pauhofová) sa živí organizovaním eventov pre bohatých ľudí a s mužmi vychádza výborne. Neverí na lásku a vzťahy berie pragmaticky... až kým sa naozaj nezamiluje. To radikálne zmení jej pohľad na život.

Miša (Zuzana Norisová) je žena v domácnosti, matka dvoch detí, ktorej manžel tragicky zahynul pred šiestimi rokmi. Postupne však zisťuje, že o ňom nevie ani zďaleka všetko. V škole sa zoznámi s oteckom dcérinej spolužiačky Viktorom (Lukáš Latinák), ktorý tiež žije s dcérkou sám. Ich láska prináša mnoho humorných situácií, ale aj mimoriadne dramatických zvratov a ťažkých životných situácií, ktoré majú až tragický podtext.

Zuzana (Gabriela Marcinková) je úspešná právnička a manželka majiteľa reštaurácie (Alexander Bárta). Má ideálnu kariéru, krásny dom a šťastné manželstvo, ktorému však niečo chýba. Keď neodolá sexy kolegovi (Marián Mitaš), jej život sa skomplikuje veľmi nečakaným spôsobom.

Kristína (Antónia Lišková) je lekárka a „osudová žena“ hneď pre niekoľko mužov, ktorí ju v príbehu považujú za svoju „životnú lásku“. Napriek tomu nikdy nebola vydatá, pretože svoju veľkú lásku stále hľadá.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.