Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.02.2018, 12:30

Silné reči Jána Gorduliča sa vracajú na obrazovky JOJ. S novými posilami

K známym tváram sa pridajú aj Šarkan, Sia, Samo Trnka či Ludwig Bagin.

Silné reči Jána Gorduliča sa vracajú na obrazovky JOJ. S novými posilami
Zdroj: Silnereci.sk

Silné reči vznikli ešte v roku 2009 ako zoskupenie komikov, ktorí pravidelne zabávali publikum svojimi stand-up vystúpeniami v bratislavskom Nu Spirit Clube, neskôr začali komici vystupovať po celom Slovensku. Okolo Jána Gorduliča, priekopníka tohto formátu na Slovensku, sa postupne zoskupilo tucet zabávačov, ktorí prišli z rôznych oblastí a profesií.

Televízia JOJ zaradila formát do svojho vysielania minulý rok a vo štvrtok 5. októbra odštartovala prvú časť. Vo vysielaní dostali Silné reči priestor o 22:45 po relácii Sedem. V 40-minútovej relácii vystúpilo každý týždeň päť komikov, ktorých sprevádzal moderátor Ján Gordulič. So svojimi stand-up vystúpeniami sa divákom predstavili napríklad Lujza Garajová Schrameková, známa zo seriálu Naši, Juraj Šoko Tabaček účinkujúci v Hornej Dolnej či Inkognite, Kristína Farkašová, Jakub Lužina či Michael Szatmary.

Silné reči sa vrátia s novými stand-up vystúpeniami na obrazovky vo štvrtok 15. februára a uzavrú programovú skladbu "zábavných štvrtkov na JOJ". Televízia ich bude vysielať od 22:50, po Inkognite a glosátorskej relácii Sedem. V novej sérii pribudnú k stand-upistom známym z prvej série aj na nové tváre. Vystúpia napríklad Peter Šarkan Novák, Sia, Samo Trnka či Ludwig Bagin.

Televízia JOJ uvedie do konca februára aj ďalšie novinky. V nedeľu 18. februára sa vráti s novými príbehmi V siedmom nebi a v stredu 21. februára druhá séria rodinného seriálu Prázdniny

Do vysielania pripravuje JOJ aj ďalšie novinky, písali sme o nich aj týchto článkoch:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.