Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.02.2018, 10:38

JOJ nakrúca komediálny seriál DeLukse. V hlavnej úlohe so Zuzanou Fialovou

Odohrávať sa bude v luxusnom hoteli, v ktorom by ste chceli bývať, ale nechceli v ňom pracovať.

JOJ nakrúca komediálny seriál DeLukse. V hlavnej úlohe so Zuzanou Fialovou
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ sa pustila do nakrúcania ďalšieho seriálu. Novinka DeLukse sa bude odohrávať v hotelovom prostredí a bude plná problémov a komických situácií, v ktorých sa ocitnú zamestnanci luxusného butikového hotela. Ich rôznorodé charaktery a nenávidený majiteľ sú hlavnými hýbateľmi deja 16-dielneho komediálneho seriálu.

V hlavných úlohách sa predstavia Zuzana Fialová, Ivan „Tuli“ Vojtek, Ľuboš Kostelný, Alexander Bárta či Diana Mórová.

​Päťhviezdičkový hotel, v ktorom by ste chceli bývať, ale nechceli v ňom pracovať, má totiž nepríjemného majiteľa, ktorý chce každú chvíľu niekoho vyhodiť. Obetaví zamestnanci s vypätím síl robia všetko pre to, aby sa hostia cítili dobre. Každá epizóda je samostatným príbehom o nových hosťoch a komplikáciách, aké dokáže nastražiť len život v hoteli.

​DeLukse sa nakrúca v štúdiu, ktoré je vernou kópiou 5-hviezdičkového hotela. „Snažíme sa priniesť kvalitnú zábavu, pri ktorej si diváci oddýchnu od každodenných problémov,” uvádzajú tvorcovia seriálu. Réžiu má na starosti Ivan Holub, spolu s producentom seriálu Petrom Matulíkom napísal aj scenár.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: TV JOJ

​Televízia avizovala jeho uvedenie už minulý rok, na obrazovkách sa však objaví až v tomto roku, presný termín zatiaľ nie je známy. Zajtra, 21. februára, uvedie JOJ druhú sériu seriálu Prázdniny, ktorá dostane priestor v stredajšom a piatkovom prime time, v polovici marca odštartuje aj ďalšiu novinku Semafor. Markíza uvedie svoje novinky Milenky a Kuchyňa. O nových seriáloch sme písali aj v týchto článkoch:
Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.