Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.02.2018, 09:55

Oteckovia majú novinku. K seriálovej pesničke vznikol videoklip

Vo videoklipe účinkujú okrem skupiny Hex aj všetky postavy z Oteckov.

Oteckovia majú novinku. K seriálovej pesničke vznikol videoklip
Zdroj: TV Markíza

Denný seriál Oteckovia odštartovala Markíza na začiatku roka. V pondelok 1. januára dostal v podvečernom vysielaní priestor a hneď pri štarte si získal veľkú pozornosť divákov. Úvodnú epizódu si pozrelo 637 tisíc divákov nad 12 rokov a obľúbenosť si udržal aj s ďalšími epizódami. V podvečernom vysielaní nemajú Oteckovia konkurenciu a dosahujú dokonca lepšie výkony ako niektoré relácie v hlavnom vysielacom čase.

Zdroj: TV Markíza

​K chytľavej melódii seriálu od skupiny Hex vznikol teraz aj videoklip pod režisérskou taktovkou Branislava Špačeka. Hudbu piesne zložil Peter Ďuďo Dudák a o text sa postaral Martin Fefe Žúži. Videoklip sa nakrúcal v priestoroch, v ktorých vzniká aj samotný seriál a účinkujú v ňom nielen členovia skupiny Hex, ale aj všetky obľúbené postavy z Oteckov.

Rodinný seriál zo života štyroch otcov je inšpirovaný chilskou predlohou, ktorá je adaptáciou pôvodného argentínskeho formátu Señores Papis televízie Telefe z roku 2014. V slovenskej verzii účinkujú v hlavných úlohách Vladimír Kobielski, Braňo Deák, Filip Tůma a Marek Fašiang, sekundujú im Zuzana Mauréry, Natália Puklušová, Jana Kovalčíková a Monika Hilmerová. 

Seriál vzniká pod taktovkou troch režisérov: Petra Nikolaeva, ktorý je podpísaný aj pod Inšpektorom Maxom, ktorý vysiela v nedeľu Jednotka, Adriany Totíkovej (Superhrdinovia, Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou) a Vlada Fischera (Klan).

V tíme scenáristov je napríklad aj Naďa Clontz a Biba Bohinská, ktoré spolupracovali na úspešnom seriáli RTVS Tajné životy alebo Anna Fifíková, ktorá pracovala na niektorých epizódach Rexa.

Oteckov vysiela Markíza každý pracovný deň o 17:55.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.