Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
01.03.2018, 15:18

Markíza štartuje šou o chudnutí. Súťažiaci v nej bojujú o 50-tisíc eur

Reality šou s názvom Najväčší víťaz začína v utorok 6. marca.

Markíza štartuje šou o chudnutí. Súťažiaci v nej bojujú o 50-tisíc eur
Zdroj: TV Markíza

V utorok 6. marca 2018 odštartuje televízia Markíza o 20:30 svoju ďalšiu novinku - reality šou o chudnutí s názvom Najväčší víťaz. Súťažiaci v nej budú zhadzovať prebytočné kilá pod vedením fitnes trénerov a pod dohľadom lekára. Jeden z nich na záver okrem lepšej postavy získa aj finančnú výhru vo výške 50 000 eur.

Zdroj: TV Markíza

​V novej šou bude 18 súťažiacich zhadzovať prebytočné kilá pod vedením Sone Sedlačkovej a Janyho Landla a pod dohľadom lekára MUDr. Borisa Bajera. Spoločne absolvujú štvormesačný kemp a diváci budú sledovať ich dobrodružnú cestu ku krajšiemu telu a k väčšej spokojnosti so samým sebou.

Zdroj: TV Markíza

​O titul Najväčší víťaz bojujú účinkujúci rozdelení do dvoch tímov: červeného a modrého. Hrajú nielen za tím, ale predovšetkým za samých seba. Motiváciou je okrem lepšej postavy aj finančná výhra, ktorú získa len víťaz.

Raz do týždňa absolvujú tímy Výzvu, kde budú hrať o lákavú výhodu do ďalšej hry. Každý týždeň sa tímy vážia. Ten, ktorý schudne menej, musí zo svojho stredu vylúčiť jedného člena.

Zdroj: TV Markíza

​Šou bude sprevádzať rozhlasová moderátorka Monika Zázrivcová. Diváci si ju môžu pamätať z prvej série speváckej súťaže SuperStar, kde skončila tesne pred bránami finále. „Markíza mi ponúkla šou, ktorá má pre mňa význam. Verím, že ľudia, ktorí v nej vystupujú, zmenia svoje myslenie, dokážu si uveriť, že vedia zmeniť svoj život vlastným pričinením a najmä - nájdu stratenú sebadôveru - to je hlavný motív, prečo sa mi to páči. Viac ľudí by malo uveriť, že majú hodnotu.“

Zdroj: TV Markíza, moderátorka Monika Zázrivcová

​Trénerkou červeného tímu je Soňa Sedláčková, ktorá sa športu venuje od 6 rokov. Začala s gymnastikou, pokračovala latinsko – americkými tancami a v 15-tich rokoch sa začala venovať fitness. Po skončení vysokej školy vycestovala do zahraničia a stala sa osobnou a skupinovou trénerkou. Dnes má za sebou už 23 rokov praxe vo fitness branži. Odtrénovala viac ako 20 000 klientov. V priemere to znamená 40 000 zhodených kilogramov, vyše 229 hodín odcvičených mesačne s približne 3664 klientmi na území Slovenskej republiky prostredníctvom špeciálneho tréningu zameraného na rysovanie, spaľovanie tuku a redukciu nadváhy.

Zdroj: TV Markíza

​Trénerom modrého tímu je Jany Landl. Do svojich 20-tich rokov sa aktívne venoval karate ako reprezentant , no už v 16-tich rokoch začal viesť skupinové hodiny Body Fight, čo robí až dodnes. Postupne sa začal venovať fitness ako športu aj na súťažných pódiách. Neskôr sa začal venovať osobným tréningom a jeho rukami prešlo úspešnou zmenou množstvo klientov. Medzi nimi napríkad aj Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Heňa Mickowiczová, či Andy Kraus. Pred dvoma rokmi sa začal venovať absolútne odlišnému športu, a tým je triatlon. Úspešne ukončil jeden z najťažších triatlonových pretekov – Ironman.

Zdroj: TV Markíza

​Markíza sa do ďalšej šou o chudnutí púšťa po úspechu Extrémnych premien, ktoré boli na jeseň jednou z najsledovanejších relácií sezóny. Extrémne premeny Slovensko – Druhá šanca na život uviedla na obrazovky 5. septembra 2017. 

Reality šou o chudnutí je adaptovanou verziou formátu The Biggest Loser, ktorý distribuuje spoločnosť Endemol Shine. Debutovala už v roku 2004 na obrazovkách americkej televízie NBC, odkedy sa dočkala 17 sezón. Lokálne verzie vznikli vo viac než 30 krajinách po celom svete v rôznych obmenách. Účinkujúci v nej súťažili sami za seba, v tímoch alebo ako celé rodiny. Šou sa vysielala napríklad v Austrálii, Brazílii, Malajzii, Mexiku, Holandsku, na Filipínach, v Belgicku, Kolumbii, Nórsku, Švédsku či vo Veľkej Británii.

Na Slovensku vysielala šou Slovenská televízia ešte v roku 2006. Uviedla jednu sériu pod názvom Super telo, moderátorkou bola Iveta Malachovská. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.