Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.03.2018, 21:00

Sajfa bude moderovať OTO bez Adely. Vo vstupoch bude mať rôznych partnerov

Slovenské televízne Oscary sa rozdajú v sobotu 17. marca.

Sajfa bude moderovať OTO bez Adely. Vo vstupoch bude mať rôznych partnerov
Zdroj: Facebook / Anketa OTO

V sobotu 17. marca sa dozvieme, kto získa sošku slovenského televízneho Oscara za rok 2017. Najviac nominácií v ankete Osobnosť televíznej obrazovky, známej pod skratkou OTO, získala televízia Markíza (25), nasleduje RTVS so 17 nomináciami a JOJ s 14 nomináciami.

​Po piatich rokoch sa po boku moderátora Mateja „Sajfu“ Cifru neobjaví Adela Vinczeová, ktorá sa rozhodla si večer užiť s manželom v hľadisku. Moderátorka je s celkovým počtom trinásť výhier najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii ankety, získala aj štyri sošky Absolútny OTO za najväčší počet hlasov od divákov. V aktuálnom ročníku je nominovaná v kategórii Moderátorka TV programov.

Zo začiatku sa ako o Sajfovom novom sparingpartnerovi hovorilo o jeho manželke Veronike alebo o Marcelovi Forgáčovi. Nakoniec bude Sajfa moderovať večer sám a na pár vstupov bude mat viacerých rôznych partnerov. Pre Stratégie to uviedla  Jana Prágerová, šéfka agentúry APA, ktorá je organizátorom a držiteľom licencie ankety OTO.

​Osemnásty ročník ankety OTO 2017 režíruje opäť Peter Núňez, odvysiela ho v priamom prenose Jednotka, v sobotu 17. marca od 20:30. Pre verejnoprávnu televíziu bol minulý rok OTO jedným z top programov roka, pozrelo si ho 669-tisíc divákov nad 12 rokov. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.