Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.03.2018, 14:35

JOJka odštartuje novinku Hotel. Seriál nakrútil režisér Červeného kapitána

Do vysielania sa dostane po skončení Prázdnin.

JOJka odštartuje novinku Hotel. Seriál nakrútil režisér Červeného kapitána
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ prináša na obrazovky ďalšiu novinku - romantický seriál Hotel. Hlavnú úlohu manažéra hotela Romana hrá Milo Kráľ, sekunduje mu Zuzana Konečná známa zo seriálu Odsúdené. V Hoteli predstavuje obyčajné dievča Dorotu, ktoré nemá v živote šťastie. „Dorota prichádza do hotela ako nevesta a všetko pokašle,“ prezradila úvod seriálu kreatívna producentka Danica Hričová, ktorá je podpísaná aj pod aktuálne vysielaným seriálom Vlci.

Televízia Joj začala s nakrúcaním ešte v lete 2016 v priestoroch Budmerického kaštieľa. Pôvodne plánovala jednu sériu s ôsmimi časťami, neskôr k nim pribudla aj druhá séria tiež s ôsmimi epizódami. „Seriál je zaujímavý aj tým, že každá epizóda má uzavretý dej,“ dodala Hričová.

Novinku uvedie televízia JOJ v stredu 4. apríla o 20:30.

Dej seriálu sa odohráva v historickom hoteli, kde smoliarka Dorota uviazla po pokazenej svadbe. Aby zaplatila dlhy zo svadby, musela sa v hoteli zamestnať a hoci napokon vyrovnala svoju pohľadávku, zostala v hoteli pracovať aj naďalej. Dôvodom je nová láska, ktorá sa napriek všetkým prekážkam zrodila medzi ňou a prevádzkarom Romanom.

Vzťahové peripetie sú hlavným motívom seriálu, na pozadí sa odohrávajú „hosťovské“ príbehy, ktoré tvoria rámec jednotlivých epizód. Medzi hotelovými hosťami nebude chýbať napríklad prastarý anglický lord s netradičnými nárokmi, populárna herecká hviezda a karty zamieša aj zákerný riaditeľ konkurenčného hotela.

V seriáli sa okrem Zuzany Konečnej a Mila Kráľa predstavia aj Martin Meľo, Juraj Ďurdiak, Vlastina Svátková, Richard Stanke, Pavol Šimun, Peter Šimun, Jevgenij Libezňuk, Táňa Kulíšková, Marko Igonda, Zuzana Krónerová, Vlado Černý a ďalší.

​Režisérom seriálu je Michal Kollár, ktorý je podpísaný pod úspešnými filmami ako Dom či Červený kapitán. Hotel je jeho prvým režisérskym počinom pre komerčnú televíziu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.