Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.03.2018, 14:35

JOJka odštartuje novinku Hotel. Seriál nakrútil režisér Červeného kapitána

Do vysielania sa dostane po skončení Prázdnin.

Televízia Joj nakrútila v priestoroch Budmerického kaštieľa romantický seriál s názvom Hotel. Hlavnou hrdinkou je herečka Zuzana Konečná, známa zo seriálu Odsúdené, hlavnú úlohu manažéra hotela Romana hrá Milo Kráľ, známy zo seriálu Kukučka. Televízia Joj má zatiaľ naplánovaných osem častí, Hotel pripravuje ako uzavretý seriál. „Seriál je zaujímavý aj tým, že každá epizóda má uzavretý dej,“ dodala Hričová.
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ prináša na obrazovky ďalšiu novinku - romantický seriál Hotel. Hlavnú úlohu manažéra hotela Romana hrá Milo Kráľ, sekunduje mu Zuzana Konečná známa zo seriálu Odsúdené. V Hoteli predstavuje obyčajné dievča Dorotu, ktoré nemá v živote šťastie. „Dorota prichádza do hotela ako nevesta a všetko pokašle,“ prezradila úvod seriálu kreatívna producentka Danica Hričová, ktorá je podpísaná aj pod aktuálne vysielaným seriálom Vlci.

Televízia Joj začala s nakrúcaním ešte v lete 2016 v priestoroch Budmerického kaštieľa. Pôvodne plánovala jednu sériu s ôsmimi časťami, neskôr k nim pribudla aj druhá séria tiež s ôsmimi epizódami. „Seriál je zaujímavý aj tým, že každá epizóda má uzavretý dej,“ dodala Hričová.

Novinku uvedie televízia JOJ v stredu 4. apríla o 20:30.

Dej seriálu sa odohráva v historickom hoteli, kde smoliarka Dorota uviazla po pokazenej svadbe. Aby zaplatila dlhy zo svadby, musela sa v hoteli zamestnať a hoci napokon vyrovnala svoju pohľadávku, zostala v hoteli pracovať aj naďalej. Dôvodom je nová láska, ktorá sa napriek všetkým prekážkam zrodila medzi ňou a prevádzkarom Romanom.

Vzťahové peripetie sú hlavným motívom seriálu, na pozadí sa odohrávajú „hosťovské“ príbehy, ktoré tvoria rámec jednotlivých epizód. Medzi hotelovými hosťami nebude chýbať napríklad prastarý anglický lord s netradičnými nárokmi, populárna herecká hviezda a karty zamieša aj zákerný riaditeľ konkurenčného hotela.

V seriáli sa okrem Zuzany Konečnej a Mila Kráľa predstavia aj Martin Meľo, Juraj Ďurdiak, Vlastina Svátková, Richard Stanke, Pavol Šimun, Peter Šimun, Jevgenij Libezňuk, Táňa Kulíšková, Marko Igonda, Zuzana Krónerová, Vlado Černý a ďalší.

​Režisérom seriálu je Michal Kollár, ktorý je podpísaný pod úspešnými filmami ako Dom či Červený kapitán. Hotel je jeho prvým režisérskym počinom pre komerčnú televíziu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.