Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.03.2018, 16:37

Sulík sa pochytil s Braňom Závodským: Obviňujete ma z toho, čo ste vy urobili, reaguje moderátor

Pozrite si slovnú potýčku medzi šéfom SaS a moderátorom Braňom Závodským.

Braňo Závodský
Zdroj: YouTube

Šéf SaS Richard Sulík sa dostal do ostrej slovnej potýčky v relácii Braňo Závodský Naživo. Moderátor Braňo Závodský dostal šéfa liberálov do varu najmä na konci relácie.

V posledných sekundách videa sa Sulík poďakoval a rýchlym krokom utekal preč zo štúdia. Hádka sa začala po tom, ako sa moderátor pýtal Sulíka, v čom by mal byť iný ako premiér Robert Fico. Pripomenul mu jeho stretnutie s podnikateľom Mariánom Kočnerom, Kotlebom, či fakt, že povalil vládu.


Slovná výmena sa začína od 15. minúty.

Závodský citoval premiéra aj v tom, že je amatér, že nie je schopný viesť vládu a že je dobre platený z Bruselu. "To sú talafatky. Toto nepovažujem od vás za fér. Nehádžte mi to tu jedno za druhým a nechajte ma reagovať," povedal Sulík.

​Šéf SaS sa bránil, že s napríklad s Kočnerom sa síce stretol, ale nedohadoval s ním žiadne "kšefty." "Pán Závodský to nemyslíte vážne, čo mi to tu vyťahujete. Vy to dávate na jednu rovinu s tým, čo má Fico na rováši? Ja bývam v byte daňového  podvodníka, ja nosím peniaze v alobale?"

Príliš sa urážate, povedal mu moderátor. To Sulíka vytočilo ešte viac a zopakoval, že to považuje za nekorektné. "Ja sa potom nedivím, keď človek ako vy toto hovorí, že ľudia hádžu politikov do jedného vreca," reagoval podráždene Sulík.

Na to sa ozval aj moderátor a ohradil sa voči týmto tvrdeniam. "Vy mňa obviňujete z toho, čo ste sa vy dopustili. Ja som novinár, toto sú fakty. Ja vás poprosím, aby ste na mňa takto neútočili," reagoval Závodský. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.