20.03.2018, 16:37

Sulík sa pochytil s Braňom Závodským: Obviňujete ma z toho, čo ste vy urobili, reaguje moderátor

Pozrite si slovnú potýčku medzi šéfom SaS a moderátorom Braňom Závodským.

Braňo Závodský
Zdroj: YouTube

Šéf SaS Richard Sulík sa dostal do ostrej slovnej potýčky v relácii Braňo Závodský Naživo. Moderátor Braňo Závodský dostal šéfa liberálov do varu najmä na konci relácie.

V posledných sekundách videa sa Sulík poďakoval a rýchlym krokom utekal preč zo štúdia. Hádka sa začala po tom, ako sa moderátor pýtal Sulíka, v čom by mal byť iný ako premiér Robert Fico. Pripomenul mu jeho stretnutie s podnikateľom Mariánom Kočnerom, Kotlebom, či fakt, že povalil vládu.


Slovná výmena sa začína od 15. minúty.

Závodský citoval premiéra aj v tom, že je amatér, že nie je schopný viesť vládu a že je dobre platený z Bruselu. "To sú talafatky. Toto nepovažujem od vás za fér. Nehádžte mi to tu jedno za druhým a nechajte ma reagovať," povedal Sulík.

​Šéf SaS sa bránil, že s napríklad s Kočnerom sa síce stretol, ale nedohadoval s ním žiadne "kšefty." "Pán Závodský to nemyslíte vážne, čo mi to tu vyťahujete. Vy to dávate na jednu rovinu s tým, čo má Fico na rováši? Ja bývam v byte daňového  podvodníka, ja nosím peniaze v alobale?"

Príliš sa urážate, povedal mu moderátor. To Sulíka vytočilo ešte viac a zopakoval, že to považuje za nekorektné. "Ja sa potom nedivím, keď človek ako vy toto hovorí, že ľudia hádžu politikov do jedného vreca," reagoval podráždene Sulík.

Na to sa ozval aj moderátor a ohradil sa voči týmto tvrdeniam. "Vy mňa obviňujete z toho, čo ste sa vy dopustili. Ja som novinár, toto sú fakty. Ja vás poprosím, aby ste na mňa takto neútočili," reagoval Závodský. 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.