Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.03.2018, 14:05

Ringier má novú marketingovú riaditeľku

Prichádza z RTVS.

Ringier má novú marketingovú riaditeľku
Zdroj: RAS

Mediálny dom Ringier Axel Springer Slovakia a United Classifieds má od 19. marca novú marketingovú riaditeľku. Je ňou Daša Matušíková, ktorá bude na novej pozícii zodpovedná za budovanie marketingovej a  komunikačnej stratégie pre značky a produkty z online portfólia Ringier Axel Springer Slovakia aj United Classifieds. Zároveň sa stane súčasťou top manažmentu spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia.

Daša Matušíková naposledy pôsobila ako riaditeľka marketingu a komunikácie verejnoprávnej televízie a rozhlasu. Bola súčasťou "Mikovho tímu". Pod jej vedením dostala verejnoprávna inštitúcia novú, modernú a sviežu identitu. Novú televíznu grafiku ocenila aj Svetová akadémia PromaxBDA Awards v hlavnej kategórii celosvetových televíznych dizajnov. Predtým RTVS pôsobila Daša Matušíková na pozícii marketingovej riaditeľky v ZUNO banke. 

Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia: „Teší ma, že Daša Matušíková posilní manažment našej spoločnosti. Stojí pred ňou dôležitá úloha. Ešte viac posilniť významné značky slovenského internetu ako Aktuality.sk, Autobazar.eu, Nehnuteľnosti.sk, Bistro.sk či Pokec, ale aj ostatné služby nášho online portfólia.“

Daša Matušíková, marketingová riaditeľka Ringier Axel Springer Slovakia: „Som pripravená zúročiť svoje skúsenosti zo sveta marketingu a médií v digitálnom prostredí. Vidím tu obrovský potenciál pre rozvoj značiek, ktorý chcem využiť na 100 percent a vybudovať medzi našimi webmi a užívateľmi silné spojenie.“

 

 

 

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.