Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.03.2018, 08:00

Namiesto Miriam Kalisovej - Mária Čírová. Speváčka bude moderovať šou, ktorá mení životy ľudí

O 10 rokov mladší štartuje o týždeň. Okrem novej moderátorky prinesie aj nový koncept.

Namiesto Miriam Kalisovej - Mária Čírová. Speváčka bude moderovať šou, ktorá mení životy ľudí
Zdroj: TV Markíza, Mária Čírová / O 10 rokov mladší

Televízia Markíza uvedie nový ročník šou O 10 rokov mladší, kde vracia sebavedomie ľuďom, ktorí sa o svoj zovňajšok nemôžu starať tak, ako by chceli. Nový ročník prinesie nový, vylepšený koncept a aj novú moderátorku. Speváčka Mária Čírová nahradí na moderátorskom poste minuloročnú dvojicu Miriam Kalisovú a Martina Šmahela. 

Mária Čírová sa na novú skúsenosť nesmierne teší. „Je to pre mňa výzva, ale vždy som takto brala všetko, čo mi prišlo do života. Poslúchla som svoj vnútorný hlas a dnes tu stojím a veľmi sa teším na všetkých, s ktorými budem diskutovať, riešiť životy a meniť ľudí,“ povedala speváčka.

Zdroj: TV Markíza, Mária Čírová / O 10 rokov mladší

​Mária je čerstvou držiteľkou sošky OTO v kategórii Speváčka roka a na Youtube boduje s takmer 3,7 milióna videniami jej nový duet Padám s Benom Cristovaom k filmu Backstage.

Formát O 10 rokov mladší je v zahraničí známy pod názvom 10 Years Younger. Na Slovensku sa postará o omladnutie o 10 rokov za 10 dní tím dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fitness trénerov a aj plastických chirurgov. Relácia s novým, vylepšeným konceptom štartuje v utorok 3. apríla o 22:00, nasledovať bude po šou o chudnutí Najväčší víťaz.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.