Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.03.2018, 15:59

Nová posila vo vedení rádia Europa 2

Na novovytvorenú pozíciu Content Director nastúpi Ľuboš Richter.

Nová posila vo vedení rádia Europa 2
Zdroj: Europa 2

Vo vedení rádia Europa 2 nastane zmena – na pozíciu Content Director nastúpi Ľuboš Richter. Po 8,5 roku práce v rádiu sa Ľuboš Richter presunie z pozície Music Manager na novovytvorenú pozíciu. Jeho zodpovednosťou bude prostredníctvom obsahu prepájať všetky platformy Europy 2, ale takisto sa starať o program a vedenie tímu moderátorov.

„Táto pozícia je pre mňa veľkou profesionálnou výzvou, a preto k nej pristupujem s pokorou a rešpektom. Som rád, že môžem pracovať s „nenormálne“ dobrým tímom a verím, že spoločne posunieme latku ešte vyššie. Rádio Europa 2 vnímam ako najlepšie slovenské rádio pre mladých ľudí a brand s veľkým potenciálom, ktorý v dnešnej digitálnej dobe dokáže osloviť čoraz viac ľudí,“ povedal budúci Content Director Ľuboš Richter.

Ľuboš Richter pôsobí v rádiu už od založenia v roku 2009. Počas tohto obdobia si prešiel celým jeho rastom a vývojom. „Mám veľkú radosť, že Ľuboš prijal túto výzvu a po rokoch práce pre Europu 2 sa posunie na pozíciu Content Director. Držím mu palce,“ dodala generálna riaditeľka Tatiana Ďuricová.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.