Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.03.2018, 15:53

Instagram testuje novinku. Môžeme zdieľať príspevky zo Stories

Odteraz bude opätovné použitie obsahu z Instagram Stories používateľov jednoduchšie.

Instagram testuje novinku. Môžeme zdieľať príspevky zo Stories
Zdroj: Instagram

Zdieľanie príspevkov z Insta Story niekoho iného bolo možné aj doteraz. Spravili ste jednoducho screenshot a zdieľali ho ďalej vo svojich Stories. Odteraz to môže byť o niečo jednoduchšie.

Instagram testuje novú funkciu, ktorou by ste príspevky používateľov zdieľali rýchlejšie a dokonca by ste mohli príspevok doupravovať podľa vašich predstáv.

Novinka sa zatiaľ testuje len na niekoľkých používateľoch a interných zamestnancoch.

Zdieľanie by mohlo podľa tvorcov podporiť virálne šírenie obsahu. V opätovne zdieľanom príspevku by bolo možné upraviť veľkosť, pridať pozíciu, komentár alebo ho upraviť ďalšími kreatívnymi nástrojmi.

Používatelia uvidia vašu Story, v ktorej bude vložený zdieľaný príspevok niekoho iného. Súčasťou by mala byť aj možnosť prekliku/presmerovania na pôvodného autora príspevku.

Zdroj: Instagram

​Možnosť opätovného zdieľania budú mať len verejné účty, takže sa to nebude dať využiť pri súkromných. Ak by sa používateľ verejného účtu rozhodol, že si nepraje, aby bol jeho príspevok ďalej šírený, v nastaveniach sa dá táto možnosť vypnúť.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.