Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.04.2018, 18:00

Dve nevesty a jedna svadba. Anna Polívková hviezdi v novej českej komédii

Ponúka vtipný a trefný pohľad do života dnešných typických single žien.

Dve nevesty a jedna svadba. Anna Polívková hviezdi v novej českej komédii
Zdroj: Magic Box

Marie (Anna Polívková) je mladá, krásna a úspešná. Pracuje ako televízna moderátorka a zdalo by sa, že si žije svoj sen. V milostnom živote, však zakopáva o omyly na každom kroku.

Z jej bohatej súkromnej zbierky vzťahových omylov vyskladali tvorcovia filmu Dve nevesty a jedna svadba komédiu plnú vtipných situácií. Premiéru v slovenských kinách bude mať 26. apríla.

Zdroj: Magic Box

​Réžie sa ujal Tomáš Svoboda (Jak se zbavit nevěsty, Hodinový manžel), scenár spolu s ním napísal Marcel Bystroň (Jak se zbavit nevěsty, Kameňák 4, Post Coitum).

V hlavných úlohách sestier sa predstavia Anna Polívková (Špindl, Pohádky pro Emu, Dědictví aneb Kurva se neříká), a Ester Geislerová (Horem pádem, Snowboarďáci, Doblba!) ako Karolína.

Zdroj: Magic Box

​Objekt ich záujmu, Jiřího, stvárnil Jaroslav Plesl (Kvarteto, Anděl Páně 2). Sestry sa stretávajú na svadbe. Karolína sa má vydávať za Jiřího, ktorý je dávnou láskou Marie. Keď sa s ním Marie stretne, je jasné, že ich city nie sú minulosťou.

Svojráznych rodičov si zahrali Bohumil Klepl (Manžel na hodinu, Kameňák 4, Perfect Days) a Eva Holubová (Líbaš jako ďábel, Líbaš jako Bůh, Odcházení).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.