Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.04.2018, 11:18

Instagram umožnil v BIU odkazovať na hashtagy a iné osoby

Novinka je k dispozícii v najnovšej verzii Instagramu.

Instagram umožnil v BIU odkazovať na hashtagy a iné osoby
Zdroj: Instagram blog

Za posledné obdobie sociálna platforma Instagram prešla viacerými zmenami. Novinkou je pridávanie hashtagov alebo odkazov na ostatných používateľoch. Táto funkcia podľa inovátorov poskytne nové spôsoby, ako prepájať jednotlivé profily a záujmy používateľov.

„Vďaka hashtagom a profilovým prepojeniam môžete vo svojom BIU vyjadriť sami seba a upozorniť na svoje záujmy priamo v profile. Či už ste #guitarlover alebo vytvárate #makeuptutorialy, teraz môžete prepojiť ľubovoľný hashtag alebo profil s vaším účtom, '' uviedol Instagram na svojom blogu.

Zdroj: Instagram blog

​Inovácia je odvodená od faktu, že samotná aplikácia Instagram je postavená na používaní hashtagov.

Ak pridáte k svojmu profilu odkaz na účet niekoho iného, ​​osobe dorazí notifikácia s oznámením. V prípade nezáujmu o umiestnenie odkazu má dotyčný možnosť odstrániť odkaz z vášho profilu. Ide o bezpečnostné opatrenie, ktoré znížia zneužívanie tejto funkcie.

Instagram po novom umožnil predaj cez sociálnu sieť. Novinka sa týka aj Slovenska.

​Nedávnou novinkou, ktorú Instagram zatiaľ len testuje, je zdieľanie príspevkov zo Stories. Príspevky používateľov tak môžete zdieľať rýchlejšie a dokonca svoj príspevok môžete doupravovať podľa svojich predstáv. Súčasťou by mala byť aj možnosť prekliku/presmerovania na pôvodného autora príspevku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.