Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.04.2018, 11:26

JOJ si otestovala novinku Pošli ďalej. Neprekonala Milenky ani Čo ja viem

Tento týždeň už má JOJ nový program, štartujú Za sklom a Všetko čo mám rád.

JOJ si otestovala novinku Pošli ďalej. Neprekonala Milenky ani Čo ja viem
Zdroj: TV JOJ

V piatok 27. apríla uviedla JOJ pilotné diely svojej novinky Pošli ďalej. Súťaž je licencovaným formátom šou známej pod názvom Ruck Zuck, kde súťažia proti sebe dva päťčlenné tímy. Hra je postavená na slovíčkach, ktoré musia družstvá v krátkom čase uhádnuť.

Divákom šou predstavili známe tváre z Inkognita, Hesla, Súdnej siene a Spravodajstva. Moderátorom je Peter Lengyel alias Pinďo, ktorý sa na televíznej obrazovke objavil po dlhšej pauze.

Zdroj: TV JOJ

​Nová súťaž sa stretla s vlažným záujmom divákov. Prvá časť si pripísala sledovanosť 4,6 percenta, druhá klesla na 4 percentá, pričom podiely sa hýbali len okolo 13-14 percent.

Lídrom trhu v čase v čase vysielania a najsledovanejšm nespravodajským programom dňa boli Milenky so sledovanosťou 7,5 percenta pri podiele 23 percent. Podvečeru dominovali Oteckovia s ratingom 7 percent a trhovým podielom 37,7 percenta v cieľovej skupine 12-54.

 Čo ja viem na Jednotke si pripísalo 6 percentnú sledovanosť s podielom 13 percent v cieľovej skupine mladších divákov 12-54 rokov, bolo však najsledovanejším nespravodajským programom dňa v univerzálnej cieľovej skupine divákov nad 12 rokov, kde dosiahlo 8,9 percentnú sledovanosť a podiel takmer 22 percent. Milenky v tejto cieľovej skupine skončili na ratingu 7,8 percenta a podiele pod 19 percentami.

Tento týždeň mení JOJ svoju programovú štruktúru. V piatok nasadzuje do vysielania Všetko čo mám rád spolu so špeciálom Andera z Košíc. Andera pôvodne plánovala televízia zaradiť do nového programového okna cez víkend, napokon dostane priestor v rovnakom vysielacom čase ako v predchádzajúcej sezóne.

Hosťami prvej časti budú spevák Adam Ďurica a moderátorka Lenka Čviriková Hriadeľová, o týždeň neskôr privíta moderátor Štefan Skrúcaný expremiérku Ivetu Radičovú a herca Mariána Labudu ml.

​Konkurovať osvedčenej ľudovej zábave budú Milenky na Markíze a Čo ja viem na Jednotke, neskôr aj hokejové Majstrovstvá sveta. Druhú sériu Mileniek vysiela Markíza od 20. apríla, má rovnako 6 častí ako prvá. Vedomostnú súťaž Čo ja viem odštartovala Jednotka v piatok 13. apríla, pripravených má 10 prémiových častí.

Veľký balík dostane nové programové okno, presunie sa na stredy po kriminálke Za sklom, ktorá štartuje zajtra, v utorok 1. mája.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.