Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.05.2018, 13:42

Za sklom sa vrátilo. JOJ zopakovala už odvysielanú časť, diváci ju prijali vlažne

Druhú epizódu seriálu uvedie JOJ dnes večer.

Za sklom, 2. séria
Zdroj: JOJ

V utorok 1. mája odštartovala JOJ odložené pokračovanie Za sklom. Kriminálka si v čase vysielania pripísala so sledovanosťou 5,4 percenta pri podiele 15,4 percenta tesné prvenstvo. JOJ opäť odvysielala prvú epizódu druhej série, ktorá pri svojej premiére v novembri zaznamenala sledovanosť 4,7 percenta s podielom 16,7 percenta, čo je na seriál tohto formátu málo. JOJ preto po prvej epizóde seriál stiahla z obrazoviek a divákom prisľúbila, že Za sklom uvedie inokedy v prime time. Prvú sériu totiž vysielala v druhom večernom okne o 21:20 a plánovala ju presunúť do prime time o 20:35. Uvedenie seriálu avizovala v programových plánoch už v apríli, nakoniec sa tak stalo až 1. mája.

Markíza uvádzala šou o chudnutí Najväčší víťaz, ktorá dosiahla 5,3 percentnú sledovanosť s podielom 15,4 percenta. Nevera po slovensky zaznamenala 4 percentný rating a podiel 11,1 percenta, pre Jednotku sa slovenská klasika stala najsledovanejším programom dňa v cieľovej skupine mladších divákov 12-54 rokov.

Pre Markízu bolo najsledovanejším programom dňa Počasie so 7,9 percentnou sledovanosťou a podielom 26 percent, o desatinu ratingu menej mali Televízne noviny, ale pri vyššom podiele 29 percent. Trojicu najsledovanejších relácií Markízy uzatvárajú Oteckovia s 7,2 percentným ratingom a vysokým podielom 33,3 percenta.

Pre JOJ bolo najsledovanejšou trojicou dňa hlavné spravodajské relácie. Počasie dosiahlo 8,6 percenta s podielom 25,2 percenta, Šport 6,3 a 19,3 percenta a Noviny TV JOJ 6,2 a 21,4 percenta.

Seriál o prepojení mafie na politiku

Druhú epizódu Za sklom uvedie JOJ dnes večer. Podtitulom druhej série je "prepojenie mafie na politiku". Podľa tvorcov sa príbeh seriálu zakladá na pravdivých faktoch, všetko ostatné je len fikcia. Celkovo má druhá séria 8 epizód, ktoré bude JOJ vysielať dvakrát do týždňa, v utorok a stredu o 20:35. 

Pokračovanie príbehu nadväzuje na koniec predchádzajúcej série. Najlepších priateľov z tímu národnej protizločineckej jednotky - Nora (Ján Koleník) a Maxa (Tomáš Maštalír), rozdelilo vyšetrovanie náročného prípadu a postavili sa proti sebe. Maxo odhaľuje pozadie organizovaného zločinu, ktorý má tentoraz podobu medzinárodného obchodu so zbraňami.

Na pomoc dostane novú, na všetko odhodlanú parťáčku Hanu (Zuzana Kanócz). Po úvodných nezhodách si k sebe nájdu cestu a budú si navzájom oporou, až po zásadný zlom, ktorý všetko zmení.

Bývalý Maxov kolega Noro je novou Slančíkovou (Jiří Bartoška) pravou rukou a pre políciu často aj hlavným podozrivým. V podsvetí zúri boj o moc medzi Norom a Slančíkovým obľúbencom Rikym.

Vždy, keď sa zdá, že polícia má cieľ takmer na dosah, vyšetrovanie sa skomplikuje. Maxo preto požiada o pomoc Interpol, vďaka čomu sa na scéne objaví aj bývalý šéf Zory Ballovej (Kamila Magálová).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.