Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.05.2018, 09:18 Aktualizované dňa 18.05.2018 o 21:10

V deň svadby Harryho a Meghan uvedie JOJ premiéru filmu o príbehu ich lásky

Markíza prinesie priamy prenos kráľovskej svadby z Londýna.

V deň svadby Harryho a Meghan uvedie JOJ premiéru filmu o príbehu ich lásky
Zdroj: Tv Markíza

Televízia Markíza prinesie v sobotu 19. mája od 12:00 priamy prenos kráľovskej svadby princa Harryho s herečkou Meghan Markle z Londýna.

Televízia JOJ uvedie v rovnaký deň o 15:50 v premiére dokument Harry a Meghan - Kráľovskí rebeli (Harry & Megan´s Hollywood secret).

Večer o 20:35 prinesie JOJ premiéru filmu Harry a Meghan – Kráľovská romanca (Harry & Meghan: A Royal Romance). Odvysiela ho len pár dní po svetovej premiére.

Zdroj: TV JOJ

Film Harry a Meghan – Kráľovská romanca opisuje príbeh priateľstva a lásky princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle. Romantický príbeh sleduje dvojicu od prvej chvíle. Od ich zoznámenia cez počiatočné priateľstvo, ktoré ešte dokázali pred verejnosťou skrývať, až k obrovskej celosvetovej pozornosti médií, ktoré sledovali na každom kroku vzťah zamilovanej dvojice.

Produkčná spoločnosť Lifetime naplánovala svetovú premiéru filmu na 13. mája 2018, týždeň pred ohlásenou svadbou princa Harryho a Meghan Markle, ktorá bude v sobotu 19. mája 2018.

V americkom romantickom životopisnom filme režiséra Menhaja Huda hrajú Parisa Fitz-Henley, Murray Fraser, Burgess Abernethy, Laura Mitchell, Steve Coulter, Clare Filipow, Trevor Lerner, Robert Lawrenson a ďalší.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.