Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.12.2021, 14:35

Na Markízu a VOYO prichádza nová reality šou Survivor, súťažiť budú aj známe osobnosti

Celebritné farby bude reprezentovať 12 slovenských a českých známych tvárí.

Na Markízu a VOYO prichádza nová reality šou Survivor, súťažiť budú aj známe osobnosti
Zdroj: TV Markíza

Survivor je televízny fenomén, ktorý patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie formáty. Rekordné čísla sledovanosti zaznamenal v desiatkach krajín po celom svete a je tiež držiteľom ocenenia Emmy. Dobrodružnú a drsnú reality šou teraz prináša na slovenské obrazovky televízia Markíza. Odštartuje ju vo štvrtok 13. januára a v exkluzívnom trojdňovom predstihu na streamovacej službe VOYO.

„Survivor je jednou z najväčších, najpopulárnejších a najúspešnejších reality šou na svete. Je to formát, ktorý presne zapadá do pestrej programovej ponuky TV Markíza a žne úspechy predovšetkým u mladých televíznych aj online divákov,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka TV Markíza. Vďaka koprodukcii so sesterskou českou TV Nova naberie šou na veľkosti aj náročnosti. „Sme si istí, že všetkým súťažiacim poskytneme množstvo príležitostí, aby posunuli svoje limity a našli v sebe neočakávané schopnosti,“ dodala Majeská.

Z obrovského množstva prihlásených boli vybraní 4 Slováci a 8 Česi, ktorých čaká boj o prežitie na exotickom ostrove v Dominikánskej republike. Pre ešte väčšiu divácku atraktívnosť bude ďalších 12 súťažiacich zostavených z radov známych osobností. Týchto 24 najrôznejších individualít bude na ostrove bojovať v rôznych hrách o prežitie v súťaži a celkové víťazstvo.

Celebritní súťažiaci

Slovenské celebritné farby budú reprezentovať najsledovanejší videomaker Daniel „GoGo“ Štrauch, víťazka 12. série reality šou Farma Xénia Gregušová, populárny MMA zápasník Gábor Boráros, futbalista a účastník reality šou Love Island Nathan Christián Dzaba a úspešná športovkyňa, 14-násobná šampiónka v karate Veronika Havlik.

Z českých celebrít túto výzvu prijali spevák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil, slovenským divákom známy ako spolumoderátor online relácie Love Island Extra, herečka, speváčka a stand-up komička Iva Pazderková, youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová, rozhlasový a televízny moderátor Tomáš Zástěra, finalistka kuchárskej súťaže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a speváčka Barbora Jánová, a napokon model, herec a bývalý futbalista Matěj Paprčiak.

Náročné súťažné úlohy

Súťažiaci si budú musieť poradiť nielen so svojimi súpermi, nehostinnou tropickou džungľou, nedostatkom potravy, fyzicky náročnými úlohami, ale aj sami so sebou. Aby prežili, budú si musieť vlastnoručne postaviť bezpečné prístrešie, zabezpečiť si jedlo a vodu, naučiť sa zakladať a udržiavať oheň. Na konci náročného súboja, ktorý si vyžaduje silu, vytrvalosť, odhodlanie i taktické uvažovanie, bude na víťazného ostrovana čakať výhra 100-tisíc eur.

Česko-slovenská moderátorská dvojica

Súťažou bude sprevádzať česko-slovenská moderátorská dvojica. Slovensko bude zastupovať Martin Šmahel, ktorý je divákom známy ako moderátor online relácie Farma X-tra. Českým sprievodcom šou bude ostrieľaný športový komentátor, moderátor a znalec bojových športov Ondřej Novotný.

Reality šou vzniká v spolupráci s medzinárodnou produkčnou spoločnosťou Acun Medya Global, ktorá už zo Survivora urobila veľký divácky hit v Turecku, Grécku, Rumunsku, či Mexiku. Formát globálne distribuuje spoločnosť Banijay Rights, celosvetový distribútor s multižánrovým portfóliom. Od svojho vzniku v roku 1997 bol Survivor adaptovaný už v 48 teritóriách a patrí medzi najväčšie televízne fenomény posledných 25 rokov. Rok 2021 je pre formát doteraz najúspešnejší v histórii s 24 potvrdenými produkciami po celom svete.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.