Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.05.2018, 13:35

Tretie finále SuperStar na čele nedeľného rebríčka sledovanosti

Filmová ponuka ostatných televízií nebola pre spevácku súťaž konkurenciou.

Tretie finále SuperStar na čele nedeľného rebríčka sledovanosti
Zdroj: TV Markíza

Voči tretiemu finálovému kolu SuperStar nasadila televízia JOJ premiéru drámy Stevena Spielberga z roku 2015 Most špiónov s Tomom Hanksom v hlavnej úlohe. SuperStar filmový hit neohrozil a jednoznačne zvíťazila. V strategickej cieľovej skupine divákov 12-54 rokov sa stala najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

Spevácka súťaž sa po minulotýždňovom prepade na doposiaľ najnižšiu sledovanosť - necelých 6 percent s podielom 16,6 percenta, keď jej konkurovalo finále Majstrovstiev sveta v hokeji, vrátila späť na výkony pred šampionátom. Včerajší súboj zvyšných šiestich súťažiacich si nenechalo ujsť 414-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov a Markíza si pripísala sledovanosť 8,3 percenta a trhový podiel 24,9 percenta v cieľovej skupine divákov 12-54 rokov.

Most špiónov na JOJ si pripísal sledovanosť 4,7 percenta, repríza drámy Martino tajomstvo na Jednotke 3,3 percenta v cieľovej skupine 12-54.

Do ďalšieho finálového kola SuperStar na základe diváckeho hlasovania a divokej karty udelenej porotou postúpila pätica talentovaných spevákov a speváčok - Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková, Eliška Rusková, Petr Borkovec a Jakub Pružinský. Už túto nedeľu večer sa rozhodne o trojici súťažiacich, ktorí sa vo veľkom SuperFinále pobijú o titul SuperStar a výhru v hodnote 75 000 eur.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.