Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.05.2018, 14:55

Spektrum Jána Mečiara je späť. Ako online podcast na webe JOJ

Každý pracovný deň pribúda nová epizóda.

Spektrum Jána Mečiara je späť. Ako online podcast na webe JOJ
Zdroj: TV JOJ

Dlhoročná rozhlasová relácia Jána Mečiara, ktorú pod názvom Spektrum pripravoval moderátor pre Slovenský rozhlas, sa presunula pod krídla televízie JOJ. Stalo sa tak po tom, ako RTVS moderátorovi po deviatich rokoch spolupráce nepredĺžila zmluvu. Mečiar pripravoval rozhlasovú reláciu o zaujímavostiach zo sveta a techniky s viacerými prestávkami od roku 1999. RTVS s ním ukončila spoluprácu k 8. aprílu.

Televízia JOJ inovovala takmer 20 rokov existujúci formát a prináša ho na svojom webe vo forme online podcastov zo sveta vedy a techniky, ktoré sú dostupné v aplikácii PodBean a tiež na iTunes a Spotify. Každý pracovný deň pribúda nová epizóda. JOJ Group tak ako prvá komerčná televízia rozširuje svoje nelineárne vysielanie o rýdzo zvukovú zložku, ktorá sa časom obsahovo rozšíri o nové relácie a ďalšie online aktivity.

Jána Mečiara slovenskí diváci poznajú ako moderátora hlavnej spravodajskej relácie Noviny TV JOJ, popoludňajších Novín o 17 a poludňajších Novín o 12. Krátke správy zo sveta vedy a techniky, pozoruhodné fakty, nové technológie, vzdialené galaxie, zázraky medicíny a mnoho iných tém má už svoju desaťročnú históriu: „Spektrum sa stalo jednou z mojich srdcoviek, preto som veľmi rád, že v ňom môžem aj naďalej pokračovať,“ hovorí moderátor.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.