Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.06.2018, 13:37

Agentúry inšpirujte sa! Tieto rádio spoty boli ocenené v súťaži Rádio šupa

Víťazné rádio spoty uplynulých mesiacov.

Agentúry inšpirujte sa! Tieto rádio spoty boli ocenené v súťaži Rádio šupa
Zdroj: Rádio Funguje

Stratégie v spolupráci s Rádio funguje sa až do odvolania rozhodli ponúknuť agentúram špeciálnu motiváciu. V súťaži Rádio šupa môžu vyhrať 400 eur.

Prihlásené rádio spoty, ktoré dosiahnu určitú hodnotu bodov každý mesiac na Hodnoteniach Stratégií, môžu vyhrať poukážku v hodnote 400 eur.

Rozhodli sme sa predstaviť práce, ktoré získali ocenenie za najlepší rádio spot. Inšpirujte sa nimi.  

V januári získala cenu práca od agentúry RESPECT APP, ktorá pripravila spot pre klienta Centrum.sk. Agentúra využila jazyk google translatora, aby v rádiu pripomenula podvodné emaily preložené zo zahraničia. Rodičovský zámok chráni neskúsených rodičov, ktorí môžu naletieť nezmyslom.

Február patril práci od agentúry Popcorn advertising pre Zubnú kliniku Dr. Martina. Celá kampaň bola o príbehoch, a aj vzhľadom na cieľovku si agentúra vybrala dobre známeho Jula Viršíka. Jeho relácia, v ktorej čítal príbehy poslucháčov bola veľmi populárna a cieľová skupina Zubnej kliniky si ju pamätá.

Víťazným spotom v marci bolo Šialené heslo z dielne Mark BBDO.  Zadaním pre agentúru bolo odkomunikovať nové paušály od 4ky, s ktorými môžu ľudia dátovať slobodne. Niektoré heslá na wifi sú ako za trest, to zhyperbolizovalo agentúru a v spote použila heslo, ktoré fakt nechcete písať. So 4kou už ani nemusíte, lebo máte kopu dát.

V aprílovom hodnotení porotcov zaujala práca od agentúry Effectivity, ktorá pokračuje v kampani pre EKOTOPFILM/ENVIROFILM. Deti v spote prespievali známu pesničku Prší, Prší. Obmenili v nej však slová, ktoré majú ľudí upozorniť na trvalo udržateľný rozvoj.

Všetky spoty si môžete vypočuť TU

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.